Příspěvky uživatele - 124.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím nejlépe krmit slepičky v zimě?, 24.10.2013
Z těstovin nemají žádné živiny, proto by bylo lepší, kdyby jste jim vařila brambory. I se šlupkou. Do nich je dobré přimíchat šrot, který jim dodá také potřebné vitamíny a živiny. Jinak kopřivy jsou super, protože po nich slepice snáší i přes vánoce... celý příspěvek >
Růst Kuřátek, 24.10.2013
Na přibrání je dobrá strouhanka a šrot. Nejlepší je míchaný, kde máte od všeho něco-kukuřice, pšenice,oves... Je dobré to míchat do uvařených brambor. Anebo tím sypte i zbytky z kuchyně. Za chvíli vám kuřátka zesílí. Jen bych dávala pozor na volné... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 21.10.2013
Prosím o radu, jak a v kterém období roubovat meruňku. Snažím se o to již několik let, ale vždy mi rouby zčernají a uschnou. Roubuji pod kůru asi 5 cm řízek. Omotám páskou a zbytek větví na stromku ořežu. Myslím, že to dělám špatně, proto prosím o... celý příspěvek >
Samice zakousla všechny mladé, 14.10.2013
Milá Marie, nemám z toho žádné potěšení, nicméně toto mi udělala také jedna samice a vyřešila jsem to tím, ža jsem pořídila napaječky na vodu. od té doby se mi to nestalo a naopak jsem zjistila, že je to mnohel lepší, protože tu vodu mají králíci... celý příspěvek >
Samice zakousla všechny mladé, 11.10.2013
tak to děkuji za radu a nechám to na únor.Jana
Samice zakousla všechny mladé, 11.10.2013
takže ji nemám ještě zabíjet?  A kdy bych ji mohla znovu připustit?
Kačena čínská, 10.10.2013
děkuji za radu, a ještě bych se zeptala jak je to v zimě s vodou?U nás jsou mrazy poměrně velké a tak nevím jak to zařídit, aby tu vodu měli. Nebo to vydrží?Není třeba nějaký přípravek, který se do té vody dává aby nebyla zmrzlá na kost? Děkuji
Samice zakousla všechny mladé, 10.10.2013
Mohl by mi někdo poradit, proč mi samice, která byla vynikající matka po dobu 2 let(odchovala vždy zhruba 10 králíčat tak 2xza rok) mi najednou všechny hned po porodu zakousla? Vím, že se říká, že když to udělá jednou tak to může udělat i potom a je... celý příspěvek >
Domek pro kačeny, 4.10.2013
Pořídila jsem si 2 kačenky a jednoho kačera a umístila jsem je společně do prostoru asi 1,5mx1m. Slyšela jsem, že kačenky by měli mít "svoje místo",aby mohli někde klást vajíčka.Mohl by mi někdo poradit jak má asi vypadat takový domek pro kačeny?... celý příspěvek >
Chrčící králík, 1.10.2013
Mám doma samici, která je březí (měla by za týden porodit), ale včera poprvé jsem si při večerním krmení všimla, že tak nějak divně chrčí a z tlamy ji tekly sliny. Oči měla v pořádku a když jsem na ni chtěla šáhnout, tak reagovala jako vždy útěkem.... celý příspěvek >
Kačena čínská, 5.9.2013
Chtěla bych začít chovat kačeny čínské, o kterých jsem slyšela, že mají vynikající maso, jsou dobré matky a přezimují i venku, aniž by byly někde ve chlévě.Mohl by mi někdo popsat co a jak? Má být kačena nějak zvlášť ohraničená kvůli snášce nebo může... celý příspěvek >
Kachna pižmová - přezimování, 3.7.2013
Dobrý den, chtěla bych začít s chovem kachen pižmových, ale nikde jsem se pořádně nedočetla, jak je to s kachnami v zimě. Mám větší kurník, kde by přes zimu kačeny mohly být, ale nevím jestli se snesou se slepicemi a zda by jim nevadil menší prostor.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika