Příspěvky uživatele - 50.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Matčino, 18.10.2013
Děkuji za odpověď.Také jsem něco vyhledal na internetu a nejlépe v názorech dopadla podnož M 26. Tak půjdu do toho, už jsem objednal, uvidíme.
Matčino, 15.10.2013
Prosím poraďte, chtěl bych koupit jabloň Matčino, ale v nabídkách je pouze na podnožích A 2, M 26 nebo M 7. Jsem v cca 500 m.n.m. v předhůří Šumavy. Chtěl bych pěstovat stromek jako čtvrtkmen, zahradu mám směrovanou na jihovýchod. Jakou... celý příspěvek >
Magnolie - pěstování a střihání, 13.6.2013
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaká zimovzdorná, neopadavá Magnolie, pokud možno malého vzrůstu. Případně doporučte mi prosím také opadavou Magnolii, ale také co nejnižšího vzrůstu. Děkuji moc za pomoc a radu.
Rakytník odrůda Sluníčko nebo Krasavice, 3.6.2013
No, nechám stranou feferonky a pomeranče a když si odmyslím budoucnost, tak mě vychází v současnosti podle recenzí Sluníčko. Jde mě také jen o požití pár kousků, nebudu se tím nijak cpát. Díky všem za rady, jdu do Sluníčka.
Rakytník odrůda Sluníčko nebo Krasavice, 29.5.2013
Také se nemohu rozhodnout jakou odrůdu koupit. Jde mě hlavně o to aby plody byly chutné v čerstvém stavu a aby se daly dobře trhat. Podle rezenzí mě vychází odrůda Sluníčko nebo Botanika. Můžete někdo poradit, která odrůda je chuťově lepší? Také já... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 18.4.2013
Tak všechny karasi i koi kapři přežili. V jezírku jsem nechal pouze polystyrenový plovák a nic nepřikrýval a jen občas když byl velký mráz jsem z plováku vyndal nebo rozbil slabý kroužek ledu. Je to super, funguje to, i když je... celý příspěvek >
Odrůdy kanadských borůvek, 13.2.2013
Dobře, udělám to také tak, děkuji za radu.
Odrůdy kanadských borůvek, 13.2.2013
Díky za odpověď, dobře udělám to s těmi fóliemi také tak, protože výsadbu provedu na horizontu mezičky a voda by určitě rychle mizela. Nemá se do té bazénkové fólie udělat přece jen několik menších otvorů, třeba jen v rohách? A ještě prosím o... celý příspěvek >
Odrůdy kanadských borůvek, 12.2.2013
Tak nakonec jsem objednal tříleté Bluecrop a Duke, vykopal jsem jámu o rozměrech cca 70x50cm a hloubce 50cm. Předpokládám, že je dám tak 20cm od sebe. Jen ještě nevím zda mám na dno dát nějakou fólii a pak tedy jakou a jestli dát fólii i na boky jámy... celý příspěvek >
Odrůdy kanadských borůvek, 5.2.2013
Prosím poraďte, mám jen jedno místo na vysazení a chtěl bych koupit Bluecrop a Patriot. Mohu je sesadit na jedno místo k sobě? Jsem v nadmořské výšce cca 500 m. Jsou tyto odrůdy vhodné? Děkuji moc za vaše názory.
Zazimování jezírka, 12.10.2012
Děkuji za odpověď. Dobře tedy, nainstaluji polystyrenový plovák a nechám to být. Možná až na krátké období cca 14 dnů, kdy bývá u nás i přes minus 20 stupňů celsia, tak se to pokusím zakrýt. Jinak to krytí mám vyzkoušené a je to v pořádku, protože... celý příspěvek >
Zazimování jezírka, 11.10.2012
Chtěl bych se zeptat jestli když použiji v jezírku tento polystyrenový plovák, mohu ještě navíc celé jezírko zakrýt konstrukcí s pletivem s bublinkovou folií a chvojím. Jestli se tím zakrytím nesníží funkce plováku - např. za slunečného počasí.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika