Příspěvky uživatele - 10.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kudy monilie?, 16.10.2013
Včera som na dvore PD spomedzi mnohých vo vetre spadnutých plodov pozberal pár potlčených sladkých hrušiek v mokrej tráve. Ležia tam už najmenej 2 týždne, niektoré majú "otvorebé rany". Po monilióze ani pamiatky.
Prosím o posouzení odrůdy jablíčka, 16.10.2013
Na Angold mi jabĺčka p.Mileny pripadajú dosť úzko pretiahle, ceľkovo menšie a s veľkým jadrincom. Nevidím dôvod, prečo by pred 15 rokmi nemohli v škôlke, možno omylom, naočkovať na podpník materiál zo starého stromu. Nebýva to až také ojedinelé...
Jak vyhlíží úroda 2013, 16.10.2013
Zdravím do Břeclavi Mirku! Goldstary máte super! Prekvapuje ma, že nemajú ani stopu pehovitosti. Táto chutná sorta je vnímavosťou k fyziologickej škvrnitosti- najmä v mladom veku-dosť známa. Predpokladám, že ste to s oblievaním vápenatými... celý příspěvek >
Kdy a čím hnojit, 16.10.2013
Minerálna výživa je zložitá problematika, kde často menej znamená viac. Zrejme som si zle vysvetlil tvrdenie"...je to hloupost ovocné stromky na podzim hnojit draslem (síran draselný) můžete přihnojit i trávník na jaře..." Chýbajúce interpunkčné... celý příspěvek >
Réva Luna a Elma, 16.10.2013
Pokiaľ by sa p.Dáda nechcela vzdať myšlienky pestovať chuťovo kvalitnú Elmu, potom odporúčam kúpiť sadenice o niečo odolnejších krížencov Elmy a skvelého Talismana: skoro dozrievajúci Sprint, alebo neskorší Talem.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika