Příspěvky uživatele - 227.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Netradičné pestovanie viniča, 13.10.2013
Hlava sa Vám vytvorí postupom rokov tým, ako budete vždy na jar zostrihávať ťažne tesne nad zemou. Prihrnutím zeminy tesne pred nástupom trvalých mrazov neriskujete žiadne vyhnitie očiek, najmä ak je zemina piesčitá. Takýmto spôsobom dlhé desaťročia... celý příspěvek >
Black Magic, 13.10.2013
Čisto náhodou som na nete "zakopol" o stránku firmy Jural, ktorá naďalej ponúka okrem semennej Kodrjanky bezsemenný rezistent Black Magic. Ktovie, či budú aj teraz ignorovať otázky na zverejnenom e-mailovom kontakte? Doteraz na slušnú otázku... celý příspěvek >
Netradičné pestovanie viniča, 13.10.2013
Zdravím Kamo! Pokiaľ zabezpečíte boky jamy pred zosunutím, prečo nie? Vedenie na hlavu- na šteky- sa používalo odpradávna, najmä v stredoveku. Najlepšou ochranou hlavy pred vymrznutím je však prihrnutie zeminou pred zamrznutím pôdy. Zeminu môžete... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 13.10.2013 Obsahuje fotku
O tomto čase sú doma kompletne zrelé neskoré sorty a odrody, ktoré som málo odbremenil redukciou strapcov. AT 6-3 SK je preštepený, nedozrel ani v teplom minulom ročníku. Chuťovo špica je opäť Pamjati Zacharovoj (FVR 7-9). Harmóniu cukrov a... celý příspěvek >
Mespilus germanica, 13.10.2013
Najchutnejšie a najzdravšie sú čerstvé plody krátko po zmäknutí. Len tie kôstky by mohli byť menšie a lahodnej dužniny viac.
Mespilus germanica, 13.10.2013
Stano, nádhera! To muselo byť veru marmelády!
Gloster, 13.10.2013
Pane Vlastimile, ak mám hodnotiť rodivosť, kondíciu stromkov a krásu plodov, nemám slov.  Gratulujem!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika