Příspěvky uživatele - 46.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré ale vylepšené odrůdy, 11.10.2013
Nechtel jsem se Vas dotknout, pokud se stalo, tak se omlouvam. Ale kdyz jste proti strupovitosti nikdy nestrikala, tak situace v 600-650 m.n.m je uz nejmene 10 a vice let jina. J.R.
Staré ale vylepšené odrůdy, 11.10.2013
Vysocinu uvadi casto i pan M. Vyslouzil a pritom je cca o 200 m nize nez ja (pokud se nepletu), jsem take na Vysocine (ceskomoravske), ale podminky jsou zde jine, nez u pana MV a Vy s tim nemate vubec zadnou zkusenost. I Trebic je o dost... celý příspěvek >
Staré ale vylepšené odrůdy, 11.10.2013
No nevim, zda Vami uvadene odrudy strupovitosti ve vyssich polohach netrpi, ja uvadene odrudy nemam (jsem v 600 m.n.m.) a velmi o tom pochybuji. Doufejme, ze se k tomu vyjadri nekdo, kdo ma s danymi... celý příspěvek >
Staré ale vylepšené odrůdy, 11.10.2013
Pani Lido, Vy jste v Polabi a pani Galii v 650 m.n.m., skutecnost ci zkusenost, ze stromy na strupovitost jste nikdy nestříkala, je v v 650 m.n.m v dnesni dobe naprosto k nicemu. Pani Galii si zrejme pod starou vylepsenou odrudou predstavuje pekny,... celý příspěvek >
Staré ale vylepšené odrůdy, 11.10.2013
Zalezi na tom, jake choroby mate na mysli, strupovitost jiste ne. J.R.
Staré ale vylepšené odrůdy, 11.10.2013
Stare odrudy se obvykle vylepsuji slechtenim a vznikaji tak odrudy nove, jinak starou odrudu vylepsit nelze. Zkuste odrudy Blanik, Tabor a Vltava, byvaji vcelku bezne k dostani. J.R.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika