Příspěvky uživatele - 168.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elena, 7.10.2013
Dobrý den, Jano. Elenu mám asi 3 roky, východ Prahy, asi 250 mnm. Včera jsme ji očesali, začíná být zralá. V předchozích letech úroda malá, téměř vše shnilo už na stromě, a to již ve stádiu malých plůdků. Letos jsem si dala pozor a na jaře udělala... celý příspěvek >
Co s kvetoucím plevelem?, 11.7.2013
Milá Jitko, naše zkušenost s kupovaným kompostérem je taková, že kompost se v něm vůbec neutvořil a po třech letech kompostér putoval do sběrného dvora. Na totéž si stěžovali i jiní naši známí. Zajímaly by mě zkušenosti jiných uživatelů. Ozvěte se!... celý příspěvek >
Pytle na rajčatech, 27.6.2013
Letos jsou rajčata nějaká divná. Ještě se na nich vůbec neudělaly plody. Je možné, že nedošlo k opylení? Prostě odkvetou a nic? Někde jsem viděla přes rajčata přetažený igelitový pytel. Prý na ně neprší, a tak neplesnivějí. Má s tím někdo nějaké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika