Příspěvky uživatele - 54.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 6.6.2017
Jednou jsem na keři nechal všech 90 hroznů abych si ověřil, jestli je to přínosné, či ne. Všechny dozrály a v principu bych mohl být spokojený. Ale réví urostlo slabé a keř div, že neodešel v zimě. Vzpamatovával se z toho dva roky. Jinými slovy ne... celý příspěvek >
Zmrzla nebo ještě po raší?, 5.6.2017
Pokud je to roubovaná sazenice, tak mám obavy, že podnož přežila a tlačí nahoru šťávy, ale ušlechtilá část je po smrti. Pokud je to pravokořenná sazenice, měla by odrazit od kořenů... Ale i na to je již dost pozdě.
Závěs, kolik oček?, 27.4.2017
Podstatná informace je, ne jak dlouhý urostl loni letorost, ale jak silný. Pokud dostatečně silný, je možné jej ponechat celý a nechat jen to očko, kde chci pokračovat v růstu. Pokud byl letorost slabý, ustřihnou u země a vypěstovat nový. Nic tím... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 26.4.2017
Obávám se, že s touto sestavou nic kvalitního z ovoce nevypálíte. Kolona je konstruována na pálení čistého cukrového kvasu. Poláci, jak jsem četl na jejich fórech, cukrový kvas před pálením ještě čistí a filtruji aby výsledný produkt byl použitelný.... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - hnojení slepičáky, 21.4.2017
Tomu říkám fundovaná odpověď. Stačí změřit a jakékoli další dohadovaní je zbytečné. Díky
Podzimní termín výsadby broskvoní, 9.4.2017
„Mně letos přes zimu vymrzla většina květních pupenů“ Pane Vysloužile, píšete, že vám vymrzla většina květních pupenů. Kolik jste měl v letošní zimě max. mrazu. U nás bylo -27. Květní pupeny u broskví vymrzly všechny. Vy píšete, že vám něco... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 8.4.2017 Obsahuje fotku
Tohle je nejjednodušší způsob zakořeňování. Dělal jsem kde co včetně zahřívání a zakořeňování ve skleníku. Ale černá folie je bezkonkurečně nejlepší. Stačí zapíchnout řízky do dobře prokypřené a pohnojené zeminy a jednou za 14 dnů podlít. Navíc pod... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 8.4.2017 Obsahuje fotku
Solaris a C. Cortis mi vymrznul.
Baltica - Hasanskij sladki, 7.4.2017
Balticu mám pátým rokem. Zvláštní je, že z tři původně koupených sazeniček jedna z nich má větší bobule a jak se zdá i je trochu plodnější než zbylé. Víno s ní nedělám, vzhledem k poloze pěstování 400 mnm mrk.,  ale burčák je s ní slušný. Vinaři... celý příspěvek >
Jak namnožit vinnou révu?, 3.4.2017
Moje zkušenost je taková, že lépe se zakořeňuje zapíchnuté do země koncem února. Ale i teď to ještě jde. Kolem řízků je potřeba udržovat zeminu bez plevele aby se lépe prohřívala. Na zimu zasypat zeminou a na příští jaro zastřihnou na jedno očko... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 3.4.2017
Baltica - modré Adalmiina - bílé Einset Seedless - růžové Kristaly - bílé Iza Zaliwska - bílé Viktoria - růžové Nikdy jsem ničim nestříkal
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 3.4.2017
Bydlím v nejnižším bodě Nýdku. Tuto zimu jsme měli -27 Přezimovaly všechny. Uvidíme až začnou kvést. 
Jakou odrůdu révy do 500m n.m, 3.4.2017
Bydlím sice jen v 400 mnm, ale všude kolem jsou hory. Navíc pozemek mám v mrazové kotlině. Caberne C, Solaris mi vymrzl. U mě se osvědčily tyto odrůdy: Baltica – modrá, moštová, výborná i na konzum Adalmiina – bílá moštová Jubilejnyj Novgoroda... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 3.4.2017
S révou jsem začínal před sedmi léty. Udělal jsem si sazeničky z asi 50 drůd. První roky mi přezimovalo skoro všechno. Druhou zimu to bylo horší. Od té doby mám: Marquette Baltica Adalmina Jubilejnyj Novgoroda La Crescent Einset... celý příspěvek >
Jabloň koštela těšínská, 25.3.2017
Koštelu – Kosztelu mám. Je to stará polská, podzimní, žlutá, sladká, nenáročná, zdravá odrůda. V Polsku je velmi oblíbená a rozšířená. Ale o  „Těšínské Košteli jsem neslyšel. Míním ale, že je to jedno a totéž.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika