Příspěvky uživatele - 219.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chlor na vysoké hodnotě 10, 16.8.2016
My máme, po šokovém zásahu, vodu s chlórem 5,0 a momentálně pH 6,2. Bazén má 19 m krychlových vody. Kolik tak myslíte, že té sody by se tam mělo odhadem dát?
Škůdce na na listech révy vinné, 10.6.2014
a nevadí mů ten hnuj a vy sy myslíte že to není krtonožka tak co to je a muže to tým myš prosím napište mi ještě deska děkuji
Škůdce na na listech révy vinné, 10.6.2014
hnoje bylo málo dala jsem to okolo viné révy a nevadí mu ten hnůj a co je proti plísni révové a kdy je čas na plíseň kdy to stříkat a co a tá se to víno zachránit když budou kořeni trochu poničené dá se to ještě zachránit já si myslím že je to... celý příspěvek >
Škůdce na na listech révy vinné, 10.6.2014
vinná réva je je stará 3 roky velikost nevím jak je velká asi 2 m už druhým rokem my plodý docela hodně postřiky nemoužívám vůbec jenom jsem dala na zimu kravský hnůj ale ten hnůj tam mám pořád a hnojiva také nemoužívám fotku nemám nevyfotila jsem to... celý příspěvek >
Škůdce na na listech révy vinné, 10.6.2014
Dobrý den.Prosím porajte mi začala mi chnout vinná réva ale zalévám jím prosím není to náká nemoc a jak to ostranit prosím poraĎte mi děkujíi
Jak stříhat hortenzii latnatou?, 22.10.2013
Chtěla jsem se zeptat, zda se hortenzie latnatá (Hydrangea paniculata Limelight) stříhá stejně jako klasické hortenzie na jaře a co udělat na podzim s odkvetlými květy. Určitě se také odstraňují, mají se s nimi odstranit i větve? Děkuji
Sundavillea Red - pěstování, 2.10.2013
Pardon. Vypadla mi jedna nula, Tak tedy znovu. 1000 Kč za 2 ks? Šílené! To musejí být pozlacené, ne?
Sundavillea Red - pěstování, 2.10.2013
No, to je bomba 100 Kš za 2 ks! Kupuji ks za 65 Kč v zahradnictví.
Jaký křovinořez?, 7.6.2012
Také se rozhoduji mezi Stihl FS 130 a HQ 535RX. HQ je teď v akci a tudíž je levnější než Stihl. Ale znepokojují mě názory zde na fóru o snižující se kvalitě HQ. Je to pravda, máte s tím zkušenost?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika