Příspěvky uživatele - 121.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáma odroda jablone, 4.10.2013
Samozrejme skusal som aj sumperacek, ale podla obrazkov je to veľmi ťažko posúdiť.  Neviem či Vami tipované odorody boli približne v rokoch 1998-2002 už v predaji.  Red Topaz mám cca 4 roky teraz má prvú úrodu a je to úplne iné jablko.
Rubinola - praskanie kôry kmeňa, 3.10.2013
Nie,  typujem MM106
Rubinola - praskanie kôry kmeňa, 3.10.2013
Ja ju mám asi na slaborastúcom podpníku, vedľa rastúci Idared je cca o 2 roky mladší a je to výrazne väčší strom. Obvod kmeňa cca 0.7 nad terénom už má 2.5 krát väčší ako rubinola.
Kanzi, Rubens, Redprince, 2.10.2013
Sú to odrody ktoré sa zatiaľ veľmi u nás nepestujú  :-)  Pri trošk šťastia sa nájde niekto kto už mal nejakú úrodu ja si budem musieť ešte počkať
Sloupovité jabloně, 2.10.2013
V príspevku o niečo vyššie zo dňa 17.5.2009 o 12:02 sú vymenované choroby podpníkov.  Uvažujem o výsadbe cca 6-8 jabloní na podpníkoch ktoré nevyžadujú oporu. Uvažujem o MM106 alebo M7.
Sloupovité jabloně, 1.10.2013
A je aj nejaký podpník ktorý netrpí žiadnymi chorobami?
Neznáma odroda jablone, 26.9.2013
Máte krásne jablká, ale tie moje sú červené celé aj na odvrátenej strane od slnka a majú trošku iný tvar.
Kanzi, Rubens, Redprince, 26.9.2013
Škôlka ktorá predáva tieto odrody je asi záhradníctvo Čaklov iné som nenašiel, minulý rok som o nich kúpil cez internet Kanzi a Rubinstar. Rubinstar bol v poriadku, Kanzi mi namiesto M26 poslali M9 a navyše naštepená časť zvierala s podpníkom uhol 45... celý příspěvek >
Neznáma odroda jablone, 25.9.2013 Obsahuje fotku
Posledné foto. Nekupoval som ten strom takže vôbec neviem čo by to mohľa byť za odrodu, nanašiel som nič podobné ani u susedov takže neviem...
Neznáma odroda jablone, 25.9.2013 Obsahuje fotku
Śirší pohľad
Neznáma odroda jablone, 25.9.2013 Obsahuje fotku
Zblízka
Neznáma odroda jablone, 25.9.2013 Obsahuje fotku
ešte raz
Neznáma odroda jablone, 25.9.2013
Tu je dobre vidieť tú hrubšiu časť z ktorej vyrastá stopka
Neznáma odroda jablone, 25.9.2013 Obsahuje fotku
pohľad zospodu
Neznáma odroda jablone, 25.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň,  potreboval by som pomoc s určením odrody jablone, má asi 12-15 rokov, podpník je asi slaborastúci, výška stromu je cca 2.3 metra, veľmi ťažko sa tvaruje. Jablká sa dobre skladujú až do jari. Rastú zväčša na koncoch konárikov, stopka... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika