Příspěvky uživatele - 169.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GCV160 houpe motor, 4.8.2010
Musíte nechat vyčistit karburátor ultrazvukem, jinak Vám to bude houpat pořád.
kroucená vrba, 19.6.2008
Potřebuji poradit, máme kroucenou vrbu už asi 10 let. Do minulého roku krásně rostla, byla celá zelená a najednou když na jaře obroste lístkama, tak do týdne ji začkou lístky černat a zasychat. Vláhy má dostatek. Já mám podezření jestli nemá ohryzané... celý příspěvek >
Nemoc paprik, 4.6.2008
Dobrý den potřeboval bych poradit pěstuji papriky už řadu let a letos poprvé se nám v hojném počtu objevilo kroucení listů už u sazenic. Mohl by mi někdo poradit? Za radu budu opravdu vděčný. děkuji p.Ron
I toto je Mountfield, 16.1.2008
Já jsem u Mountfieldu koupil el. sekačku za cca 5.500 kč. Dříve jsem měl plastovou z obchoďáku za cca 1.500 kč. Skrátka chtěl jsem něco lepšího.  Po třech sekáních začala hrozně hučet a mírně vybrovat. Jel jsem sekačku reklamovat. Přijetí bylo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika