Příspěvky uživatele - 204.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Droždín, 12.2.2008
to jste mě tedy velmi rozhodili. chystám se do Droždína na jaře a mám to tam cca 250 km. to co jsem si vybrala, nikde jinde nemají. je tedy ovšem otázkou, zda to opravdu mají v Droždíně a pokud ano, zda tam najdu někoho, kdo mi to prodá. bezva výlet... celý příspěvek >
Tulipány, 11.2.2008
po delší pauze mám zase chvilku, tak si pročítám... košíčky z králičího pletiva jsou perfektní, myši do nich opravdu neproniknou. ale při mém množství cibulí raději obětuji nějaké jejich úbytky oproti pracnosti s pletivem. o košíčkách jsem psala... celý příspěvek >
Ocúny, 22.1.2008
já jsem přesvědena, že nejlepší doba na sázení je v létě - tak začátkem srpna. na jaře vyraší listy, ze kterých cibulka čerpá živiny pro podzimní kvetení. listy se musí nechat uschnout, tak jako u všech cibulovin, a pak je možno cibule vyjmout. buď... celý příspěvek >
Přihnojování lilií, 16.1.2008
... a co je lilium regale?
Nerine bowdenii, 16.1.2008
já má nerine také od p. Basíka, vloni jsem si ještě přiobjednala asi 4 cibulky, ale ty mě zklamaly. vykvetla jen jedna, a to bíle. ostatní předtím jsouj krásně růžové. na rozdíl od Oťase (neboť jsem nevěděla, že se to tak má), je zalévám od jara do... celý příspěvek >
cibuloviny - a co po nich?, 16.1.2008
dobrý den, nebudu vám nic radit, jen popíšu, jak to dělám já. v jiném příspěvku o tulipánech jsem se také trochu rozepsala, jen tedy trochu zopakuji - tulipány sázím do košíčků po cca 7-13 ks (záleží na velikosti cibulí) do stávajících trvalkových... celý příspěvek >
Tulipány, 16.1.2008
dobrý den, čtu si tu o tulipánech, protože se nemohu dočkat, až vyraší na zahradě, ale trochu kroutím hlavou nad některými příspěvky. vezmu-li to odzadu - - výsadba do košíčků je výborná, používám tento způsob již téměř deset let, ale nikdy je... celý příspěvek >
kde sehnat Svídu?, 13.12.2007
mrzí mě, že jsem vás tak popudila (především Josefa) - bylo to míněno spíš jako vtip... co mě ale mate, že říkáte svídě dřín (tedy aspoň plodům). já sice vím, že před časem byla svída zařazena pod cornus, ale české označení snad zůstalo? já mám na... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 13.12.2007
mohu jen potvrdit, že firma Basík, Chýnov je dobrá. já u něj objednávám pravidelně od roku 2003 - chodí mi katalogy, ale objednávám přes internet. nikdy se mi nestalo, že by došlo k záměně druhů - jen jedinkrát růžový turan byl fialový, ale po... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví (jahody Sempra Turnov), 13.12.2007
také jsem si objednala vloni sazenice dvou odrůd (KORONA, DITA). ale úplnou spokojenost nevyslovuji. všechny se chytly, rostly, plodily (některé keříky více, jiné méně bez závislosti na odrůdě), ALE: jednak mně přišlo, že chuťově nebyly jahody dobré.... celý příspěvek >
Stříhání venk. ibíšku, 13.12.2007
Mně ostříhal venkovní ibišek zajíc. Bylo to samozřejmě v průběhu zimy (2005/2006) a velice mu to prospělo (ibišku, i když zajícovi možná taky - přežil). Nádherně pak kvetl. Mám ibišky dva a také je na nich každý rok spousta nerozvitých a postupně... celý příspěvek >
Japonské javory úspěšně rostoucí, 12.12.2007
Ahoj aleno. Já nejsem placená za reklamu knihy ing. Bartoše, takže odpovídám normálně. Před dvěma roky jsem zasadila dva javory palmatum, nijak je nezimovala, nechránila a prosperují velmi dobře. Zahrada je v n.m. 510 m - otevřená jižní expozice.... celý příspěvek >
Oleandr - výrůstek, 12.12.2007
Myslím, že  v našich podmínkách je mnohem snazší a rychlejší množit oleandry řízky, než semeny, ale iniciativě se meze nekladou.
škumpa, 12.12.2007
Škumpa ocetná jako nepůvodní a silně odnožující - tedy zaplevelující  - druh by se vůbec neměla u nás pěstovat, neboť potlačuje původní rostlinné druhy zlatá slova zahradníka (poslední reakce) - nedoporučuji. Ale kdo chce kam...
kde sehnat Svídu?, 12.12.2007
Prosím??? Ve školkách prodávají plody???
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika