Příspěvky uživatele - 211.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dělá se výbrus na B&S motorech?, 18.9.2013
Zdravim, koupil jsem bubnovku se zadřeným motorem BS quantum. Pětikoňový čtyřtakt. Prodávající tvrdil že oprava motoru je nerentabilní. Mám svůj motor takže sekačka funguje ale zajímá mě jestli říkal pravdu nebo si to jen myslí a vybrus jde na... celý příspěvek >
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 30.6.2013
Sbírala sekačka trávu dříve líp? Jaký je to nůž? Nemáte ucpaný látkový koš? Když nemůže vzduch procházet tkaninou, sekačka přestane sbírat.
Úprava vody a děti, 4.7.2011
Když necháte v neošetřeném bazénu nonstop zapnutou filtraci, tak to vodu nezachrání. Ale s filtrací spojená dezinfekční zařízení musí být cca 2 hod denně v chodu. Máme Biopol a stačí jen občas přidat chlornan sodný v dávce 0,5ltr na 25m3, aby se... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 10.4.2011
K té technice drcení, když drtíte velké množství haluzí, tak zjistíte, že od slabého konce to jde lépe a modřín má tu výhodu, že se tříští, je křehčí, než smrk, ale odlamují se krátké zbytky větviček, pozor na oči!, jinak potom snadno vyndáte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika