Příspěvky uživatele - 152.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení kanadské borůvky, 27.10.2013
Osobne jsem presazoval mnoho keru boruvek a nedoporucuji. Produkce klesla na 50 procent. Da se hnojit i NPK, ale v pomeru 14-28-14. Hezky den.
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 19.9.2013
Můžu vřele doporučit i křovinořezy Oleo-mac.Mám 9let spartu 735T a naprosto bez problémů.Prvních 5let jsem sekal 2500m2 4x ročně na sušení+ spoustu dalších dosekávání, kam se nedostala sekačka a šlape pořád výborně.Pro představu tuto plochu mezi... celý příspěvek >
Účinky stimulátora rastu pri zakoreňovaní odrezkov, 17.9.2013
Sam jsem zkousel ve vetsim stimulator od firmy symbiom. Vubec se neosvedcil. Zkousel jsem jej na boruvkach, mnozstvi cca 600ks. 
Kanadské borůvky -- Množení, 17.9.2013
Dobry den, nechte kofliky do jara v chladnejsim prostredi. Ja osobne je nechavam v lednicce s hydrogelem. V dubnu sadim do raseliny do vysky 50 procent rizku. Prihnojte nejlepe granulovym hnojivem. Stimulator rustu nepouzivam, protoze se mi vubec... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 15.9.2013
Dobry den, osobne jsem presazoval desitky keru boruvek a produkce klesla o 50 procent. 
Listove hnojeni na boruvky, 12.9.2013
Chci se zeptat, jestlipak nevite jake listove hnojivo se pouziva pro kanadskou boruvku??? Polaci udajne pouzivaji nejaky druh kyseliny. Znam jen hnojivo listove od substralu. Diky za odpoved...
Okyseleni pudy siranem amonnym, 11.2.2012
konkretneji tedy. Stavajici pH je 7 a da se stahnout na 5 pomoci siranu? Ktere dalsi faktory maji vliv na snizeni pH? Diky za odpoved...
Okyseleni pudy siranem amonnym, 5.2.2012
O kolik stupnu je puda kyselejsi s pouzitim siranu amonneho??? Vsude je psano kolik kg na ha, ale mne zajimaji spise stupne pH.  Tedy kolik kg na ha je treba k dosahnuti vetsi kyselosti pud??? Diky za radu...
Kanadská a kamčatská borůvka - pomoc, 21.2.2011
Nemusite hnojit vubec. Tedy pokud nechcete. I bioboruvkam se dari velmi dobre... Vlastni zkusenost
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika