Příspěvky uživatele - 208.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Thuja plicata Excelsa - zerav, 8.3.2015
No jak vidím, tak co příspěvek tak každý má jinou zkušenost. Ale co jsem na netu našel, tak se používají i jako vzrostlé živé ploty. viz obrázek.
Thuje a hnojení králičím bobkem, 7.3.2014
Chtěl bych vědět, jestli se dájí thuje hnojit králičími bobky a popřípadě v jaké míře? Karel
Jak daleko sázet túje, 28.2.2014
Děkuji vám za rady a pokud by jste měli ještě nějaké, byl bych rád když je napíšete. Jelikož se mě thuje plicata zamlouvá, tak bych chtěl znát vícero názorů   Karel
Jak daleko sázet túje, 25.2.2014
Zdravím pane Stanislaw, chtěl bych se vás zeptat jakou vzdálenost by jste volil u živého plotu s rostlin Thuje plicata martin? děkuji za odpověd Karel
Thuja plicata Excelsa - zerav, 26.1.2014
Zdravím nechtěl by jste sem vložit nějaké foto? děkuji M.
Thuja plicata Excelsa - zerav, 16.1.2014
Sice je ještě brzo posuzovat ale myslím, že se všechny rostlinky chytly při sázení měli cca 0,9 m, tak jsem zvědaví jaký bude roční přírustek. Kdyby měl někdo zkušenost s touto rostlinou, jak rychlo roste a co potřebuje, tak neváhejte a pište.Jsem... celý příspěvek >
Kořeny tůjí, 28.10.2013
Dobrý den když dokáží nadzvednout beton, tak potrubí bude na tom podobně. A všeobecně platí, že inženýrské sítě by měli být volné, tedy žádné stromy atd. Pak to může být brané i jako všeobecné ohrožení atd atd... takže já osobně bych je raději... celý příspěvek >
Thuja plicata Excelsa - zerav, 20.9.2013
Tak jsem vás poslechl a thujky jsem sázel zhruba 1,10-1,20m od sebe, douufám,že se jim bude dařit. Doufám, že není na škodu  ,že pořád prší? A ještě jsem k nim přihodil mulčovací kůru. Snad je to zatím vše co ted potřebují?
Thuja plicata Excelsa - zerav, 14.9.2013
Mohl by jste my k tomu něco napsat.Děkuji
Thuja plicata Excelsa - zerav, 11.9.2013
toto je jen výtažek s textu... Použití: Vhodná součást jehličnatých skupin, volně rostoucí stromy jsou výrazně dominantní a uplatní se solitérně nebo v menších skupinách, převážně ve větších zahradách nebo veřejné zeleni. Odrůda vhodná pro výsadbu... celý příspěvek >
Thuja plicata Excelsa - zerav, 10.9.2013
Na stránkách garten.cz jsem objevil nějaký popis té rostliny, a co se vněm uvádí, tak se to vymyká s tím o čem se tady radíme...
Thuja plicata Excelsa - zerav, 10.9.2013
No je to možné že jsou 2 m málo ale vycházím i stoho, že pokud je nasadím 1,2m o sebe, tak vlastně mají 0,6m na každou stranu než se spojí, tak v tom případě je to taky málo.
Thuja plicata Excelsa - zerav, 10.9.2013
Děkuji za info, ale obávám se, že jeden metr jim bude muset stačit... víc místa bohužel nemám, to znaméná že je budu stříhat na šíři 2 metru a když je uhlídám na dvou metrech, tak by to mělo být ok :)
Thuja plicata Excelsa - zerav, 9.9.2013
Já mám pro ně nachystaných cca 12 m dlouhý a 2 m široký prostor, tak jsem je chtěl vysázet po 0,75 m.  Myslíte že to bude stačit  , když je budu včas střihat ze strany?  Klidně napište co by jste v mém případě udělal.  Děkuji... celý příspěvek >
Thuja plicata Excelsa - zerav, 9.9.2013
Děkuji, že jste reagoval na muj dotaz... no měl jsem představu, že je budu stříhat po stranách a vyženuje co nejvíš, jelikož si chci uchovat soukromí před patrovým domem, který jej mě narušuje.Martin
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika