Příspěvky uživatele - 196.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké skalničky mi vyrostly?, 4.9.2013
Děkuji, starček to určitě je, hledala jsem jen názvy ze sáčku a nic mi k tomu listu nesedělo. 
Jaké skalničky mi vyrostly?, 4.9.2013
Pro úplnost seznam ze sáčku se semínky: Acaena, Aubrieta, Armeria, Cerastium, Coreopsis, Gypsophyla, Lychnis, Potentilla, Saponaria, Sisyrinchium, Aethionema, Ajuga, Arabis, Crucianella, Gentiana, Heuchera, Linaria, Nepeta, Prunella, Saxifraga,... celý příspěvek >
Výborné podzimní, 9.9.2012 Obsahuje fotku
Dostala jsem od bývalé kolegyně rouby Čisteckého lahůdkového a k němu jako bonus rouby jakéhosi výborného podzimního, jehož název nevěděla. Tato neidentifikovaná odrůda letos prvně zaplodila. Přiroubována je na Rubinole a nevědět, že jde o roub,... celý příspěvek >
Takové bílé zvonečky, 23.10.2011 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc při určení trvalky na obrázku. Mamka ji dostala s tím, že jde o tařici. Tu ale ve skalce mám a ani trochu se téhle neznámé nepodobá. Kvete prý brzy zjara poměrně dlouho bílými zvonečky. Nyní měří deset až patnáct... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 23.11.2010
pane nerikejte ze mate 30stupnovy kopec kde chcete talcit sekacku poridte si trakturek s tlakovym mazanim s vetsim vykonem a poradnou prevodovkou tu nepodcenujte! a nevymyslejte tu s prominutim vite co jestli chcete kvalitni sekacku k baraku tak... celý příspěvek >
Multicar m25, 27.8.2010
dobry den vsem potreboval bych poradit kde hledat cislo ramu na tomto stroji rok je to 89 diky
Zahradní traktor Countax a2050he, 27.8.2010
Mam to udelane ne pravou nohu a i na paku proste seslapnu pedal a jedu kdyz ho prudce pustim tak to zaflekuje.
Zahradní traktor Countax a2050he, 23.8.2010
pokud tomu trosku rozumite a umite si sem tam vyvrtat dirku a nebo neco svarit a pouzvate selsky rozum nebojte se toho mam tuff torq k62 s uzaverem a je to neco neskutecneho co to dovede vyjede vsude.. pouzivam jej u taktoru westwood t1400 bylo tam... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci rostliny, 24.7.2010
Děkuji za identifikaci. Do chleba yzop také ráda přidám. Už tak činím s lichořeřišnicí.  
Prosím o identifikaci rostliny, 17.7.2010 Obsahuje fotku
V sáčku směsi trvalek jsem měla mimojiné i tuto, u níž se nemohu dopátrat, o jakou květinku vlastně jde. Kvete fialově, ale jedna z rostlin i růžově, právě v této době. Děkuji všem.
Zahradní traktor Countax a2050he, 13.7.2010
i ja vas zdravim mam westwooda to je predchudce contraxu dily na nej jsou celkem pohoda protoze je vse menitelne loziska  ne cele kladky obycejny klinovy remen motor bs nahradni dily na neho se daji sehnat vsude kdyz si opisete cislo a metlicky... celý příspěvek >
Westwood T1600, 3.6.2010
mam podobny model t 1400 a co se tyce nd tak motor mate bs na ten se daji sehnat veci normalne podle cisla se da objednat cokoli sekaci ustroji ma maznice pokud jej budete mazat tak nevidim s nimi problem a pohon pres kladky je obyc klinakem za cca... celý příspěvek >
Struna do krovaka, 1.6.2010
zdravim vas vsechny chtel jsem se zeptat nemate nekdo nejake zkusenosti se strunami v krovinorezech ci neco cim by se dala nahradit necim trvanlivejsim diky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika