Příspěvky uživatele - 230.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zastřihnout větve?, 6.4.2016
Ne, kdybyste si přečetla můj příspěvek, píšu v něm to samé, co jste naznačila v obrázku. Obrázek je před řezem a provedl jsem úpravu tak, jak jste naznačila (+dole ponechal jen 4 větve). Otázka zní, zda ještě zkrátit 4 ponechané větve ve spodním... celý příspěvek >
Zastřihnout větve?, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Já myslím, že stačí říct 4 větve 50 cm dlouhé a terminál... Jinak připojuji tedy foto, nyní už je vrchol odstraněn, ponechán a zakrácen jen jeden z horních výhonů jako terminál. Ve spodním patře ponechány 4 stejně vyvinuté větve. (+ upravena zem... celý příspěvek >
Zastřihnout větve?, 6.4.2016
Našel jsem toto doporučení: Třešně nesnášejí příliš hluboký řez a přísné tvarování. Tvarujeme je proto jen v nejnutnější míře, kdy odstraňujeme konkurenční výhony, zakracujeme kosterní větve do jedné roviny, vystříháváme přebytečné výhony a v... celý příspěvek >
Zastřihnout větve?, 6.4.2016
Měl bych jen jednoduchý dotaz: Předloni jsem měl prvním rokem zasazenou třešeň jako špičák, ale nezastřihl jsem ji, tak měla pouze listí kolem kmenu a nevyrazily žádné výhony. Vloni jsem ji zastřihnul, takže vytvořila výhony. Nyní jsem ponechal... celý příspěvek >
Husqvarna 372 XPG X-Torq, 10.2.2014
Zdravím Jani, motor husky je koncepčně jinak provedený, hlavně tvar a vedení přefukových kanálů. Důvod je ten, že se zde mnohem méně víří a tím promýchává směs a čistý vzduch. Předvýplach jiných výrobců je proveden tak, že se proud čistého vzduchu... celý příspěvek >
Určení rostliny, 3.9.2013
Určení od Renaty a Michala je samozřejmě správné. Doplním jenom jednu poznámku: jedná se o trvalku, v zemi má takový "řepovitý" kořen. Není to tedy ani jednoletka, ani dvouletka, ale jen tak od pohledu to tazatelka Líba nemusela... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika