Příspěvky uživatele - 29.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím, kdo pozná, co je tohle za rostlinu?, 5.9.2017
díky za podnět, koukal jsem na internet a skutečně některé fotky tomu odpovídají. Sousedi bohužel nic nedají ani neprodají a nechtějí prozradit o co se jedná.
Prosím, kdo pozná, co je tohle za rostlinu?, 5.9.2017 Obsahuje fotku
Sousedi mají takovouto zeleninu. Vubec neznají název ani o co jde, ale pěstují kařždý rok z vlastních semínek.  Pozná někdo o co jde? Indická okurka to NENÍ Dá se to někde sehnat? Pepa
Bataty, 6.11.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, popsal jsem ve forů o batátech, mám tam 2 fotografie. letos jsem porvé začal a mám asi 50 kg hlíz.Je to snadnější než se zdá. Doporučuji
Bataty, pestovani a obsah solaninu, 6.11.2014 Obsahuje fotku
Sklidil jsem další část batát, ani jsem nevěřil, jak to je snadné. Mám jich skoro nadbytek, asi se jich teď přejíme.  Rozhodně je pěstování snadnější než se zdá.
Bataty, pestovani a obsah solaninu, 21.10.2014
Topinanbury jsou úplně něco jiného, jsou méně náročné (a taky chuťově ne tak atraktivní) Nezdá se, ale, že by batáty byly jedovaté za syrova, 
Bataty, pestovani a obsah solaninu, 21.10.2014 Obsahuje fotku
Letos poprvé jsem zkusil i batáty, řekl jsem si, když umím melouny, proč ne batáty.  nekoupil jsem sadku, ale koupil malé hlízy v obchodě, dal do truhlíků na naklíčení - asi v dubnu. Krásně vyklíčily, i když ne všechny (asi 80 % vyklíčilo.... celý příspěvek >
Batáty, 15.6.2014
Tak jsem koupil batáty v obchodě, nechal naklíčit (trvá to dlouho, ale klčivost byla cca 80 %) a mám to na zahradě. Na podzim čekám úrodu. Rostou dobře, dal jsem jim dobro zeminu i dobré stanoviště. Pepa
Melounoviště 2013, 4.3.2014
pěstuji melouny již mnoho let (viz příspěvek výše od "Pepy"), rekord byl 17 kg, průměrně 2-3 metráků každý rok a NIKDY jsem neměl roubovaný meloun, zato neroubovaných jsem měl několik odrůd. Postačí dobrá (výborná) půda, výborná agrotechnika +... celý příspěvek >
Marhuľa kráska - aké máte skúsenosti?, 27.11.2013
Mám krásku,  plod je nádherný, chuť výborná, dozravá trochu později, což mně vyhovuje, mám totiž i rané odrudy. Doporučuji jako doplnění sortimentu, na hlavní sortiment ale asi není.  Pepa
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 21.9.2013
Dovolím si svoji zkušenost a znalosti 1. Průmyslový kompost je kombinace bioodpadu, který se sváží (a tam může být jako příměs cokoliv) 2. Kaly z čističek - opět zde může být cokoliv 3. Rašelina  (to není špatné, i když chudé na živiny),... celý příspěvek >
Nejtěžší rajče, 21.9.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak letos nic moc, tohle mělo 0,77 kg, ale míval jsem větší, můj rekord je 1,5 kg.   Léto bylo krátké a nastoupilo pozdě.  na druhé straně jsem měl takto velkých rajčat hodně. Chuť ovšem skvělá. Doporučuji nechat plně... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 17.9.2013 Obsahuje fotku
Každý rok (od roku 2002) pěstuji melouny, letos byl pro mě úspěšný rok, i když léto bylo krátké. Pěstuji volně na záhonech (Praha), jihovýchodní orientace, vydatné hnojení a zalévání.  Můj rekord z roku 2006 bylo 17 kg, letos zatím rekord 12,4... celý příspěvek >
Jak zvýšit výnosy brambor, 3.9.2013
Dobrý den,  několk postřehů. 1. Podle mě stačí pro brambory dostatečné množství kvalitníhu hnoje (žádná chemie není třeba), používám koňský, ale hovězí, králičí i ředěný slepičí určitě je také vhodný. Zalévat. možná to bude divné,... celý příspěvek >
Batáty, 1.9.2013
Dobrý den, příští rok budu pěstovat batáty, podle popisu je to popínavá rostlina, která má hlízy (jako brambory). Zkusím sehnat sadbu, poklud nebude, koupím v Tesku malé hlízy a sám nechám naklíčit.  Už se na to těším.  Je to asi... celý příspěvek >
Nejtěžší rajče, 18.8.2013
Zkusím něco poslat,  příští týden vyfotíma zvážím. Můj rekord z roku 2009 asi nepřekonám (1,5 kg). ale 1 kg by letos být měl- Pro zajímavost. světový rekord je 3,5 kg. Chutov+ jsem si na ně dlouho nemohl zvyknout, ale teď už mi chutnají a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika