Příspěvky uživatele - 63.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dotaz na odrůdu česneku, 3.9.2013
Sadbu Jovan spolu s odrodou Staník som kupoval od Ing.Kozáka na Slávnostiach cesnaku v Buchloviciach. Z 5 odrôd pestovaného cesnaku bol najhorší (malé nevyrovnané palice, rýchle stárnutie- mäknutie strúčkov...). Po 2 rokoch pestovania som ho vyradil... celý příspěvek >
Krasava, 3.9.2013
Pane Miloši, keď už ste vtipne zapojil do tohto vlákna letné jabĺčko, rád by som sa spýtal, ktorú odrodu plodových myrobalánov a sliviek považujete na základe degustácie za najchutnejšiu? Rumjanaja Zorka, Obilnaja, Otmar, Hollywood alebo inú?
Orangered, 3.9.2013 Obsahuje fotku
Opeľovača de facto nepoznám. Až do predloňského roku Leskora rodila málo. V najbližšom okolí vtedy nebolo marhuľových stromov. Pred 2-3 rokmi vysadili marhule susedia oproti a cez 2 domy vedľa. Vlani dokonca hneď vzadu za plotom záhradky, na jar mali... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika