Příspěvky uživatele - 230.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013
A víte, že jsem se Vás právě na chtěl zeptat, co to máte za nevšední trávu? To nebude miscanthus, nemá prstovité květenství. Připadá mi to jako růžová kortadérie, ale květenství má na ni takové zase chudší. Má hodně ostré, řezavé listy? To by... celý příspěvek >
Borovice - vysadba, 28.8.2013
Přidám několik dalších poznámek: Cokoli pravidelně stříháte či zaštipujete - zmenšujete asimilační plochu - tak podstatně pomaleji narůstá na průměru kmene v porovnání s volně rostoucími stromy. Třeba habry ve stříhaném živém plotu málokdy... celý příspěvek >
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013
Lída: Hercules je prostě výběžkatý. Ne sice tolik, jako "obyčejný" Miscanthus purpurascens, ale rozhodně se nedrží jako klasické Miscanthus sinensis (Gracillimus, Zebrinus apod.). U herkula by neprorůstavá bariéra prostě musela být. A ještě... celý příspěvek >
Názvy rostlin a keřů, 28.8.2013
Klidně to mohlo být třeba i z tůjé. I mně se podobná vyrážka, v menší míže, jednou po stříhání Thuja plicata udělala. A bolševníkové puchýře by nejspíše byly větší (opět vlastní, resp. rodinná) zkušenost. Tvorbě puchýřů často "pomáhá" i... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 26.11.2012
Já jsem zběžně prošel různé odkazy na Ctenanthe setosa a výškové údaje se pohybují cca od 0,8 do 1,8 m... Josef.
Co je to za kytku?, 26.11.2012
Ony ty tři roda - Maranta, Calathea a Ctenanthe patří všechny do čeledi marantovitých - Marantaceae. Jsou tedy hodně blízce příbuzné, některé druhy ve svém "botanickém názvoslovném kolotoči" prošly všemi třemi rody. Třeba Ctenanthe... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika