Příspěvky uživatele - 234.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Počasie a očkovanie, 27.8.2013
Ujateľnosť očiek je závislá na viacerých faktoroch: prúdení miazgy v podpníku (nielen pred očkovaním), vzájomná kompatibilita podpníka a odrody, priebeh zimy, množstvo zrážok... Pamätám si, že sa mi ujali očká, ktoré som nahodil pod kôru 1-ročných... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 27.8.2013
Súhlasím s Vámi. Praskajú po dáždi nielen presladené rajčiny (suché leto a horúčavy boli pre ich listy a plody blahodárne), ale aj tie najsladšie viničové strapce. U mňa zatiaľ sem tam bobuľa, najviac na KarMaKodu, Krasotke a Preobraženii. Krížence... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 27.8.2013
Ako naznačil Mirek, Bredík uvádza cukornatosť Solarisu zo septembra 2012.
Réva ve skleníku dozrává, 27.8.2013
Paní Květo, držím palce! Konec augusta býva niekedy plačtivý, ale verím, že začiatok septembra- čas vinobrania v juhomoravských obciach a mestách- bude tradične teplý a slnečný. Nepripadá mi, že by bol v tomto roku časový sklz až tak veľký.... celý příspěvek >
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 27.8.2013
Zdravím Vás, Kamo! Mrazuodolné sorty Ontario a Konkord patria k staršej generácii interšpecifických odrôd vhodných najmä k priamemu konzumu. Konkord sa viac rozšíril, v Európe ho dosť pestujú napr. vo Švajčiarsku a má širšie využitie (džúsy, želé,... celý příspěvek >
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 27.8.2013
Giberelín som zatiaľ nepoužil. Rusi s ním majú dobré skúsenosti, ale iba u niektorých odrôd.
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 27.8.2013
Nebolo by zaujímavejšie skrátiť po odkvete strapce na polovicu? Možno narastnú bobule Preobraženia na šírku dlane? Hmotnosť cez 20 g? 
Mantet, 27.8.2013
Ako som už, pane Miloši, spomínal, žltoplodé rezistenty Orion, Sirius, Luna pestujem. Rád by som teraz vysadil niečo "z iného súdka" šľachtenia odrôd. Karneval má údajne kyslejšiu chuť, Admirál mám navrúbľovaný. Hľadám niečo chuťovo korenisté (typ... celý příspěvek >
Broskvoň Modřinka, 27.8.2013
Zdravím Vás pane Rosťo! Je mi cťou, že ste citoval moje hodnotenie chuti kultivaru Halehaven, aj keď trocha nepresne interpretované. Môj úžas či prekvapenie spočíval v hodnotení "...nahořklou chuť", ale aj opačné: "Mdlé a mdlé..."  Verte mi, že... celý příspěvek >
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 27.8.2013
Najväčší z prvých 3 strapcov mladej sadeničky Preobraženie má na dĺžku viac ako 40 cm. Bobule však do ružovej farby majú ešte ďaleko. Dokedy nebudú správne do tmava vyfarbené, nemôžem očakávať typickú odrodovú chuť, takže, Milan, čakám a teším sa na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika