Příspěvky uživatele - 107.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borůvky kanadské, 8.9.2013
Pro J.R.    ......Ano, loni na podzim jsem koupila dvě pětileté borůvky z tohoto zahradnictví přes e-shop -  zzoja.cz. Sazenice přišly zabalené vpoho, v mém příspěvku před Vámi je zrovna moje fotka jejich pětileté Goldtraube a... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 27.8.2013
Děkuji, pane Palo.Bereme to tu vše s humorem a také tomu věřím
Réva ve skleníku dozrává, 27.8.2013
...děkuji,pane Mirku, ve skleníku je to s minimem snahy jistota.Ovšem venku je to u nás výzva.Co je nad 115 dní, to je na hranici zrání a při letošním zpoždění si přejeme ještě hodně slunných dní. Vostorg tu dozrává koncem září ..Když si... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 27.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, réva ve skleníku už dozrává, ale je to oproti minulým rokům zpožděné.Jestli nám to letos dozraje venku, to bude radosti
Borůvky kanadské, 27.8.2013
Dobrý den, ano mám, i když nevelkou.Hardy Blue jsem zakoupila na podzim jako tříletou, u nás v 500 metrech začala modrat 2.srpna a sladká byla až 23.srpna.Plody zrály postupně a byly větší a pozdnější než u Goldtraube a Hannas Choice / ty zrály asi... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 19.8.2013
Měla jsem ji ve skleníku na tažních 6 - 8 oček jako ostatní odrůdy.
Sklizeň révy 2013, 19.8.2013
Zdravím Vás, pane Mirku, Arkádii jsem měla 4 roky, u mě trpěla zavadáním hroznů každým rokem, hrozny už pak nedozrály a zůstaly kyselé.Snad nedostatek nějakého prvku, nevím.Sousedící hlavy byly vpořádku, na nějakém vláknu se o tom už tady psalo,... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 17.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím všechny nadšence pro révu.My se chodíme dívat na Grafa Monte Christo, jak začíná bobuli po bobuli zvětšovat a barvit.Plodí u nás poprvé a věříme, že i chuť nás mile překvapí.
Co vaše réva? (2013), 3.8.2013 Obsahuje fotku
Somerset Seedles začíná také barvit - omlouvám se, budu se muset teprve naučit vložit všechny fotky najednou.
Co vaše réva? (2013), 3.8.2013 Obsahuje fotku
Preobraženie začíná růžovět
Co vaše réva? (2013), 3.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, máte nádherné hrozny.Nám to tu v 500 metrech jistí skleníky, venku je to později.Liepajas Dzintars má výbornou muškátovou příchuť.
Co vaše réva? (2013), 27.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, pane Palo, Preobraženie máme oba ze stejného zdroje.Také jsem na ni zvědavá.Preobraženie by měla být v překladu - Proměna, tak se necháme překvapit. Můžu se ještě zeptat, zda máte někdo zkušenosti s odrůdou Azalie a Julian? Děkuji,... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 24.7.2013 Obsahuje fotku
...a ještě jedno foto z toho samého keře, kde je hrozen blíž u kmínku a bobule se víc kulatí... Květa
Co vaše réva? (2013), 24.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, pane Palo, Preobraženie se mi ukázalo prvním rokem, jsem zvědavá na cukernatost a chuť.Jako správná netrpělivka jsem nechala aspoň šest hroznů.Zde jsou dvě fotky, obě z jednoho keře.Květa
Třešeň Rainier, 21.6.2013
Zadařilo se někde této odrůdě? Mně letos zakvetla, opylení výborné, plody hezky narostly, ale pak vše opadalo.Snad příští rok.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika