Příspěvky uživatele - 56.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 12.9.2013
Pokud bych si mel pro pristi sezonu vybrat jenom jednu jedinou odrudu z tech ktere jsem letos pestoval - Bejbino, Tornado, Start, Torino, Stupicke, Ildi, Idyl, Tomatoberry, Sladkaja devocka, Nasta Slastena + asi jeste 5 dalsich odrud - tak by to bylo... celý příspěvek >
Rajče Ildi, 12.9.2013
Chut Ildi zde vychvalovalo hodne lidi, proto sem si take odrudu zaradil na seznam. Letos mam Ildi poprve, tvarove je mam vetsinou takove jako maji byt - ovalne, ale par hrusticek se najde. Chutove zklamani, o nicem. Kdyz je necham vic dozrat tak mi... celý příspěvek >
Je tohle okurka?, 26.8.2013
Kdyz jsem to videl tak me krome cukroveho melounu napadla citronova okurka (lemon cucumber), ale ta nema ty prouzky tmave a snad ani neni tak chlupata.
Lilkoviště, 13.8.2013
Nechci opravat nebo delat chytryho, protoze pestovani prd rozumim, ale podarilo se mi jen najit, ze ma "some resistance to..", coz bych rekl, ze znamena spise mene nez vice, mozna stredni spis ani to ne. Kazdopadne od andlickeho "some" bych velke... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 9.8.2013
Tak to vam se Stupickym neco neklaplo nebo se mu u vas proste nedari. U me je to chutove zatim nejlepsi rajce. Pritelkyne rika, ze tech chutovych barev ma mozna az moc:) U me patrilo k rajcatum, kterym se darilo i behem chladneho jara, pekne zelena a... celý příspěvek >
Lilkoviště, 22.7.2013
Dekuji pane Mirku, zatim je ponechavam svemu osudu, jenom tak nejak nevim kdy to "zatim" konci. Nikde jsem se o zastipovani lilku nedocetl. Mam na lilku prvni maly plod velikosti tak jak mate na jedne z tech poslednich fotek, asi tech 7 cm, je tamve... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 18.7.2013
Stupicke ma natolik specificke listy, ze je to jedine rajce, ktere poznam. To vase ma podle me uplne jine listy. A rekl bych, ze ani celkovym vzrustem se mu nepodoba.
Okurka Linda potřebuje opylovače?, 14.7.2013
Muze byt opylovacem i nakladacka?
Lilkoviště, 9.7.2013
Zaštipují se lilky? Mám omezovat počet plodů na roslitně aby dozrály? Teprve začínají kvést.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 3.7.2013
1.5. jsem vysadil 8 rajcat. Z nich 2 umrely, jedine ktere umrely z vic jak 100 rostlin. Zbylych 6 trpi zkroucenim. odpovidajicim fotkam s poskozenim herbicidem, napr. jako tady. Tehle 8 rajcat byla jedina, ktera jsem mulcoval slamou koupenou loni na... celý příspěvek >
Zelenina, kterou nenapadá mšice, 26.6.2013
Zaruceny navod vam nedam, ale u me to funguje tak, ze jim nabizim dostatek alternativ po cem jit. Zda se, ze nejvic jedou po lopuchu, stoviku, bezu a vykvetlem spenatu, svazence. Delam to tak, ze na jare necham narust lopuchy a stovik u zeleniny... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 27.5.2013
Pampeliska a jitrocel, takovy krasny rostliny, lecivky. Proc bych je nicil, ja si je hyckam a mam z nich radost. K cemu travnik jako koberec, vzdyt je to nuda na to koukat. To pulmetrovej jitrocel s jeste vetsimi kopi, radost pohledet.
Pěstování cibule ze semen - jak na to?, 7.5.2013
O neco mensi by mi tolik nevadila, ale s drobnou by to dopadlo tak jak pisete. Tak to zkusim tak i tak, aspon ziskam nejakou zkusenost.
Pěstování rajčat 2013, 7.5.2013
Nadhera. Sel jsem pozde takze budu mit pouzitelne rostliny tak koncem kvetna, nektere pozdeji. Takze pocitam, ze stihnu pouze prvni vlnu plodu. A prave si rikam, ze bych to nahnal mnozsrvim rostlin, ktere daji velkou prvni vlnu nekdy v srpnu. Behem... celý příspěvek >
Pěstování cibule ze semen - jak na to?, 6.5.2013
Mam seminka cibule Alice na skladovani. Ma smysl je jeste vesit? Stihnou do konce roku narust? Nevadi mi pokud budou az pozde na podzim.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika