Příspěvky uživatele - 239.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rotavator Robix, 25.8.2013
Zdravím, nejvíce poruchový díl jste nevyměnil. Je to černá krabička ve které je kondenzátor a spouštěcí obvod. Je zbytečné měnit díly, vše se dá proměřit a jasně určit co je vadné. Možná máte kompaktní zapalovací modul se zabudovanou indukční cívkou,... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 26.2.2013
Jj,  Hultafors, Wetterling a Granfors Bruks jsou dnes provázané společnosti a dokonce mám pocit, že mají společného majitele. Výrobky jsou takřka totožné. Když jsem si vybíral, tak dle údajů byly sekery Wetterlings nejtvrdší (ale jen o... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 26.2.2013
No je asi něco pravdy na tom, že při nízkých teplotách je plast křehčí. Kamarádi jezdí s Fiskarskou na zimní táboření do Tee-pee. Loni bylo kolem -20°C a nic neporasklo. Ale netvrdím, že při -50°C není křehčí. Akorát mi není jasné, jak jí držet v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika