Příspěvky uživatele - 19.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba meruňky na podzim, 2.9.2013
Dobrý den, kdy je nejlepší doba na vysazení meruňky? Na internetu jsem četla, že se mají vysazovat na jaře, ale v oblastech, kde není taková zima je dobré je zasadit už na podzim, od poloviny října do listopadu. Máte nějaké zkušenosti, kdy je to... celý příspěvek >
Opuka v půdě - zásaditost, 1.9.2013
Dobrý den, prosím o rady ty, kteří mají půdu na zahradě stejně jako my těžkou, jílovitou a plnou opuky. Půda se mi nezdá příliš úrodná, nicméně většině rostlin se na zahradě daří. Jednou jsme si ale chtěli na zahradu dát rododendrony, ale soused nám... celý příspěvek >
Očkování růží, 22.8.2013
Chtěla bych se zeptat jestli je možné naočkovat růže očky z růží, které se normálně prodávají v květinářství do kytic. Vždycky se mi tyto růže z květinářství moc líbily a chtěla jsem si je i sama pěstovat. Máte někdo zkušenost s tím, že se takové... celý příspěvek >
Řez lyrovníku, 22.8.2013
Máme na zahradě asi 5 let malý stromeček lyrovníku. Asi před dvěma lety ho přes zimu něco okousalo a stromek vyrazil ze země nové větvičky důsledkem čehož teď vypadá spíš jako keř než strom. Chtěla bych ho nějak zastřihnout, aby rostl více do výšky a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika