Příspěvky uživatele - 235.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stará červená letní jabloň, 20.8.2013
Je potřeba uvést celé jméno (pokud to je opravdu on; nevylučuji to; naposledy jsem ho viděl alespoň před 10-15 lety): Astrachán bílý. (Pak je ještě Astrachán červený, který jsem neviděl ještě o mnoho déle.) Před časem tu o nich taky byla řeč... celý příspěvek >
Určení názvu, 20.8.2013 Obsahuje fotku
Dnes jsem ji nafotil, pro ukázku, jak to vypadá, když korsická/sardinská kytka roste u nás. Je většinou jen taková hodně připláclá k zemi. Na jednom místě se te%d, když už není tak horko a sucho, začíná od země "zvedat" a začíná trochu připomínat... celý příspěvek >
Buxus škůdci, 20.8.2013
pH, a co že jste se nezeptal dříve? Josef.
Slivoň neznámá?, 20.8.2013
Ani já si nemyslím, že by to byla některá ze dvou výše jmenovaných. Bryskou  (Bonne de Bry) jsme nějakou dobu taky měli, byla tmavší. Na Malvazinku to taky nevypadá. Sice není přímé srovnání, ale zdála se mi větší, než je ta na... celý příspěvek >
Štěpka pod trávník, 20.8.2013
Nemyslím si, že by to byl dobrý nápad a to ze tří důvodů: Při rozkladu se bude objem výrazně zmenšovat; buď se bude snižovat celá úroveň trávníku, anebo, což by bylo ještě horší, mohlo by to být nerovnoměrně. Při rozkladu dřeva je... celý příspěvek >
Proč bio osivo?, 20.1.2013
O bioosivu jsem se v této diskusi dočetl poprvé. m8m obdobný názor, jako paní Jiřina: kdybych to shrnul: bioosiva jsou podl mého názoru přehnaná hloupost (jako kdybych si bral dvoje plavky, když se jdu koupat anebo jako kdybych dvakrát za sebou měnil... celý příspěvek >
Proč bio osivo?, 20.1.2013
Na stránkách ministerstva zemědělství je možné najít seznam registrovaných hnojiv a vyhledat třeba ty, která jsou povolena v ekologickém zemědělství... Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika