Příspěvky uživatele - 164.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice - rýma?, 31.10.2013
Dobrý den, můžou mít slepice rýmu? Minulý týden se mi zdálo že jedna hybridka dýchá jako by byla zahleněná a už jich tak dýchá více... podobné zvuky vydával i králík co mel Mixomatozu. (toho už nemám dlouho) Děkuji za odpovědi.
Orangered, 20.8.2013
Zasadila jsem Orangered, Pincot a Veecot v r. 2009. Nejhuř je na tom právě Orangered, už půl stromku je uřezaný kvůli monilii. Letos poprvé zaplodil 1 malý strupovitý plod. Pincot byl obsypán plody a po strupovitosti ani stopa. Orangered je velice... celý příspěvek >
Kuresia, Orangered, 18.6.2013
Mám Orangered od podzimu 2009, ale stále bojuje s Moniliozou, už polovina stromu je uřezaná. Loni poprvé kvetla, žádný plod, Letos také kvetla a je jeden polod. a dost malý proti Pincot, který je stejně starý a obsypaný velkými plody. Já s touto... celý příspěvek >
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 21.5.2013
Pane Vinšálek, moh by jste napsat něco k tvorbě květních pupenů? Je to u každého stromu v jinou dobu?  Čím ji ovlivnit? Děkuji
Napadení plůdků meruňky, 17.5.2013
Taky jsem našla jeden takový plod na Pincotu a i když jsem laik, myslím si, že za to mohou ty vydatné děště v době, kdy neopadly zbytky okvětí. Možná tam hrají i roli ty postřiky. Taky jsem 2x stříkla proti monilii Baycorem. Všechny zbývající plůdky... celý příspěvek >
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 7.6.2012 Obsahuje fotku
Taky se pochlubím :-)
Melounoviště 2011, 20.6.2011
Ten rozštíplý meloun mám taky a je to od slimáka, užral část stonku. Mám roubované melouny a ještě mi nekvetou. Ten užraný stonek jsem zkusila zahrnout hlínou aby v tom míste zkusil ještě zakořenit. Snad je to vhodné řešení, jinak jsem uvažovala o... celý příspěvek >
Co je to za plevel?, 22.5.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, ráda bych se Vás zeptala, co je to za plevel a jak se ho nejlépe zbavit. Má velmi hluboký kořen.   Děkuji za odpověďi
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 6.5.2010
Pane Martune, jsem z Havířova, takže blízko. Dá se s kadeřavostí ještě něco dělat? Má smysl ještě stříknout? Četla jsem v radách že se může ještě Delan nebo Dithane. Ještě jsem se chtěla zeptat kde se tady dá sehnat ten levný zelenošedý kámen... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika