Příspěvky uživatele - 224.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhodná zemina pro uchycení řízku, 19.8.2013
Zkusil bych perlit s malou (do 10%) příměsí rašeliny; zakrýt netkanou textilií, rosti. U opuncií samozřejmě nikoli. Tu bych pích rovnou do hodně hrubého pískového substrátu, agáve asi taky... Jestli se bude chtít kořenit hadinci, to si nejsem... celý příspěvek >
Před časem jsem dostala tuto půdokryvnou rostlinku, 19.8.2013
Myslím, že "mužíček" by se dal přeneseně použít i na jiné druhy rozchodníků (nejen na rozchodník Sieboldův - Sedum sieboldii, který sem vložila Lída). U jiného druhu rozchodníku jsem se ještě setkal s názvem "vlčí mor" (nebo mord?). Ale to se... celý příspěvek >
Určení názvu, 19.8.2013
"Blbost" je to jen poloviční. JIž několik let mi vegetuje venku, u základů severního štítu domu. Na podzim vždy samozřejmě zmrzne. Zjara však zase začne růst. Nejspíše ze semínek. Porost samozřejmě ani zdaleka není tak bohatý, jako tomu bývá ve... celý příspěvek >
Určení názvu, 19.8.2013
Pozor. Není to (standardní) venkovní rostlinka. Pouze pokojová/skleníková, do terárií apod. Cituji:... pochází z tropických lesů ostrovů Korsiky a Sardinie... (zde se pozastavím nad slovem "tropických"; má být spíše... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika