Příspěvky uživatele - 190.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Molice na ibišku a červená rez, 14.7.2009
Zkoušela jste Mospilan? Mě na molici pomohl...
Tecumseh Vantage 35, 6.7.2009
děkuju
Tecumseh Vantage 35, 5.7.2009
zakoupil jsem starší sekačku Tecumseh Vantage 35, od laika a bez návodu,  nerad bych ji pokazil a nevím jaký použít benzín a olej při jeho výměně,
Skvrny na plodech ořešáku, 17.5.2009
Dobrý den, existuje nějaký postřik na ořešák? Začátkem srpna loňského roku se mi vytvořili na plodech černé skvrny, postupně pak plody zcela zčernaly. Ořešák je cca 10 let starý. Děkuju za odpovědi.
Plectranthus pelargonie převislé, 12.5.2009
Nemyslím si, že by to bylo mnoho. Truhlíky budou bohaté, rostlinky si místečko najdou. Mám raději bohaté, pestrobarevné truhlíky smíchané i s jinými letničkami (petunie, balkongold, verbena, lilek aj.) Tyto truhlíky pak zdobí okno již od jara, stále... celý příspěvek >
Petunie/surfinie, 28.4.2009
To máte koupené sazeničky, nebo ze semínek? Já letos poprvné zkoušela v lednu zasadit semínka petůnek F1. Mám z nich krásné sazeničky velké asi 10 cm. Už se těším, jak mi budou zdobit okna.
Muškáty - kombinace, 17.4.2009
Dobrý den, také se letos chystám vysadit do truhlíků (jižní strana) mix kytiček. Kromě převislých muškátů mám nachystány Surfínky, Verbenu, Kejklířku, Zonale, Plectranthus, Lilek a Bidejns. Doufám, že se jim dohromady bude dařit, už se na to moc... celý příspěvek >
Jak na mech v trávě?, 18.3.2009
Moc děkuji, jsem na stránkách teprve poprvé a je tu obrovské množství drahocených informací, ráda z nich budu čerpat i nadále, ještě jednou díky. Iva.
Jak na mech v trávě?, 18.3.2009
Dobrý den, můžete mi někdo poradit ohledně velkého výskytu mechu v travním porostu? Jak se ho zbavit, popřípadě poradit jakým hnojivem ho zlikvidovat? Děkuji Iva.
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 2.3.2009
Dobrý den, pan Martin má naprostou pravdu. Určitě nepodnikejte žádná opatření, nejlepší lékař na takovýto problém je teplo a slunce. Až povrch obeschne tak, aby se pod nohami "nečvachtalo", bylo by vhodne jen dratenymi hrabemi prohrabnout... celý příspěvek >
Trávník založený na podzim, 2.3.2009
Pardon, ale nesouhlasím. Je to mladý trávník na to, aby se vertikutoval, proto vertikutaci zásadně nedoporučuji. Před dosetím bych doporučil maximálně slabě trávník prohrábnout nejakymi dratenymi hráběmi, ale jen slabě. Počkejte, až povrch obeschne a... celý příspěvek >
živý plot - buk nebo habr?, 16.2.2009
Taky jsem kdysi resil takove dilema. A nakonec jsem udelal kombinaci obou a urcite jsem neudelal chybu. Plot je celorocne s listim i v zime (buku zustane hodne listi i pres zimu). Oba se barevne moc hezky doplnuji a jejich udrzba vcetne hnojeni je... celý příspěvek >
Pracnost pěstování trávníku, 7.2.2009
Souhlasím s p. Ivanem. Docela bych chtěl vidět pána co seká takové plochy vřetenovou sekačkou. Pokud se jedna o 100m2 není problém, ale velké zahrady sekat vřetenovou sekačkou nejdou, ať už z hlediska pracnosti, ale ani technicky to není možné.
hnojivo s dlhotvajúcim účinkom, 2.2.2009
Dobrý den, význam to určitě má a velký - obzvlášť když jste minulé roky, jak pišete, nehnojil. Rozdíl v 6ti a 9ti měsíčních hnojivech moc nepoznáte. Raději bych koupil 6ti mesiční a dávku rozdelil na dvě. Poprvé na jaře na začátku vegetace (březen) a... celý příspěvek >
Travnik, 2.2.2009
Dobrý den, vysetému trávníku neuškodíte. Byly nízké teploty, takže obilky stejně klíčit nezačaly. Klíčit by začít měly při nástupu teplých dní na jaře. Lepší bylo po přehrabání ještě plochu lehce uválet, ale na to už je patrně pozdě, možná by to ani... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika