Příspěvky uživatele - 237.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sazenice révy 2016, 10.4.2016
Já si na p. Knížka nemůžu stěžovat, kupuji od něj už asi 6 let. Mám od něj asi 20 odrůd a myslím, že jeho sazenice révy nejsou horší než u ostatních prodejců. To platí i pro ostatní sazenice. Např.sazenice borůvek - lepší jsem nikde nekoupil ani... celý příspěvek >
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 18.8.2013
A co přesně znamená neutáhne? Vůbec se to nerozběhne a nenasaje a nenatlakuje vodu nebo to chvíli bude běhat, než se spálí?
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 18.8.2013
Dobrý den, nechal jsem si špatně poradit a zakopal jsem 3/4" hadici od studny vzdálené cca 35m až k chatě. Převýšení není veliké, tak do 1m (záleží jak vysoko umístím čerpadlo), ale všechny domácí vodárny (sací čerpadla) mají sání 1". Utáhne to... celý příspěvek >
Jak založit jímku na vodu (pramen v zemi), 18.8.2013
Mám predstavu, ze bych použil nějakou levnou automatickou domaci vodárnu se samonasavanim, umístěnou v chatě. Převýšení je minimalni, do jednoho metru, v podstatě je hladina jimky (studny 1,5m hluboké) ve stejne výšce jako je hladina studny, ale na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika