Příspěvky uživatele - 97.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chrante si své rostliny proti slimákům a přízemním mrazíkům, 11.5.2015
Tak já o víkendu myslela, že mne švihne... minulý týden už mi lezlo 30 metrů mrkve a za týden to slimácí do poslední mrkvičky sežrali... to stejné kedluby, saláty... no okurky mi zatím nevylezli a děsím se až na zahradu přijedu o víkendu, zda tam... celý příspěvek >
Proč mi nechytají víčka?, 26.8.2014
Když jsem loni koupila víčka v hyper super, chytla cca půlka, pak jsem si všimla, že mají tu gumu hodně umělou a jsou poměrně měkká. Šla jsem do klasického želežástrví a koupila poctivá česká víčka, které mají opravdu gumu. Z dávky cca 13, nechytne... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 25.8.2014
Tak mým rajčatům a ani jiné zelenině letos nepomůže už ani svěcená voda. Přehnalo se u nás takové krupobití, že některá zelenina byla neidentifikovatelná :o( a na zahradě to vypadalo jak kdyby to někdo prošel s mačetou... děda 80 let přijel po... celý příspěvek >
Bezchlorová chemie do bazénu, 16.6.2014
Můžu se zeptat, jakou konkrétní tu kyslíkovou chemii používáte? Děkuji.
Bezchlorová údržba bazénu Mountfield, 11.6.2014
Děkuji za obsáhlou reakci, v MT jsem se ptala, ale chtěla jsem někoho osobní zkušenost, zda to funguje nebo ne. Nakonec jsme zvolili "chemii" na bázi polymerů vyjde při našech 15m3 na cca 2tis. JInak vím, že bazén je investice a moře nevynahradí, neb... celý příspěvek >
Vysiření sklepa 150m3, 18.8.2013
Mám sklep cca 150m3 pod domem. Dostala se nám tam bohužel kvůli špatmému větrání plíseň. Větrání je už nyní zabezpečeno, ale plíseň chci zlikvidovat. Chtěli bychom to vysiřit, ale napočítala jsem, že na ten prostor potřebuji asi 15 sirných svící. Je... celý příspěvek >
Vysíření sklepa, 17.8.2013
Ještě nikdy jsem nevysiřovala sklep, ale letos tam máme plíseň. Kolik toho cca potřebuji na sklem asi 50m3? A prosím zavařeniny tam mohou být, když se to bude dělat? Děkuji. Romča.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika