Příspěvky uživatele - 255.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvědavost, 7.9.2015
Pepa děkuje Josefovi za vyčerpávající zvědavou otázku. Další věci kolem pavouka jsem si přečetl ve wiki.
Zvědavost, 6.9.2015 Obsahuje fotku
Druhá fotka ze spodní strany.
Zvědavost, 6.9.2015 Obsahuje fotku
Na zahradě jsem vyfotil pavouka, kterého jsem nikdy neviděl a tak ze zvědavostí, co je to zač, prosím někoho, kdo zná o odpověď. Mám dvě fotky. První je jak vypadá ze shora a druhá ze spodní strany. Děkuji za odpověď.
Slimáci, 5.5.2015
Dejte výsledek vědět, ať dodáte bojovnou a dobrou náladu pro ten boj.
Slimáci, 5.5.2015
I když jsem příspěvek dal do diskuze "Pochlubte se s Vašími vychytávkami a zlepšováky", tak odkaz dávám i zde, neboť se slimáky je potřeba bojovat na široké frontě, ne všichni navštěvují zmíněné stránky a diskuze na to téma probíhá zde.Chtěl bych... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 19.2.2014
Je potřeba si připravit velkou kupu větví, aby byla po ruce, protože když spustím stroj, tak nestíhám.Dva mají co dělat, aby tu mašinu uživily.
Drtič větví Vares Shark, 19.2.2014 Obsahuje fotku
Ještě dám, jak to padá ze stroje.
Drtič větví Vares Shark, 19.2.2014 Obsahuje fotku
Kdysi to tady bylo.
Drtič větví Vares Shark, 18.2.2014
Když začaly takové různé štěpkovače, taky jsem se trochu nachytal.Pak jsem jednou uviděl na internetu výrobek domácího kutila a díky tomu jsem si udělal podobný stroj a jsem s nim velice spokojen.Dal jsem na radu a nechal si přebrousit sekací nůž a... celý příspěvek >
Oleo-Mac 936, 13.10.2013
V daném případě je ucpaný nečistotami filc, který má průměr 6 mm a nachází se vpravo pod rukojetí a jedná se o ovzdušnění nádržky PHM.Stačí filc vytáhnout, dát tam nový a pila jde bezproblému do otáček.O této závadě se nikde v žádném manuálu... celý příspěvek >
Potrubí místo hadic, 16.8.2013
Vůbec nad tím nebádejte a dejte 40 trubku a, že to je 13 metrů to není rozhodující.Jak píšete, je bazén výše 1-1,5 m.Čerpadlo filtrace má samonasávací schopnost.Voda půjde dolů a tím pádem to bude mít čerpadlo snažší.
Látka na koš traktoru, 5.6.2013
Zkuste se podívat na stránky firmy Svitap a zavolat či napsat, věřím, že tam najdete co hledáte.
Ohnutá kliková hřídel, 4.6.2013
Mohl bych se zeptat, jak často brousíte nůž a hlavně, jak často jej vyvažujete po nabroušení?Děkuji za odpověď.
Drvič záhradného odpadu, 5.3.2013 Obsahuje fotku
Pokud máte možnost si udělat věci na soustruhu a jednu na fréze, tak se dá štěpkovač udělat 4 max.5 dnů.Jsou to dva plechy sílá 8 mm a rozměr 20x16 cm.Uvnitř je sekací nůž s hřídeli, přítlačná deska, za ní seřizovací přípravek s dvěma dorazy.Na... celý příspěvek >
Drvič záhradného odpadu, 4.3.2013 Obsahuje fotku
Opravdu to v ničem jiném není než, že sekcí nůž není kulatý.Taky jsem měl podobný koupený štěpkovač.2 x se rozbil, tak jsem jej vrátil.Udělal jsem štěpkovač celý ze železa, t.j.i přítlačnou desku.Ale v prvé řadě jsem na brusce srovnal sekací... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika