Příspěvky uživatele - 113.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zámková dlažba u zapuštěného azura - hutnění, 26.10.2013
Sníh Vám nic neuplácne. A ten beton máte po celém obvodě a na celou výšku bazénu? Jestli ano tak mi není jasné jak se Vám to mohlo vypouknout dovnitř. Ten beton jestli na celou výšku bazénu musí to hutnění vydržet a nepustí to dovnitř ani omylem.
Zámková dlažba u zapuštěného azura - hutnění, 17.10.2013
Já bych řek, že s tím budete mít problém pořád a zhutnit to nepůjde tak lehce. Myslím, že jste měl bazén dokola obetonovat a měl by jste pokoj. Teď se ještě může stát pokud jste bazén postavil letos a obsypal až po vrch taky letos a upustil vodu. tak... celý příspěvek >
Kartušové čerpadlo po 2min vypne, proč?, 25.8.2013
Kartuši vyhodit a koupit si pískovou filtraci. Taky jsem měl kartuši a pořád bazén špinavý, mléčné zákaly. Po koupi pískovky tyhle problémy zmizely
Potrubí místo hadic, 16.8.2013
Taky jsem byl pro tu 40. kolega z práce tam dal 32 a na koce natáhl tu origo hadici což se mi moc nezamlouvá. S 32 se líp dělá, ale příjde mě příliš tenká a aby čerpadlo potom nemělo nějaké problémy. Přece jen 13 metrů je 13 metrů
Potrubí místo hadic, 13.8.2013
Já mám k dispozici pruměry 25, 50, 63 i dokonce 450,ale na to bych potřeboval jiné čerpadlo. Dokonce mám buď v 6 metrových tyčích nebo 100 metrový návin v kuse a akorát ustřihnu potřebnou délku a navařím na konce PE kolínka na ně dám PPS spojky se... celý příspěvek >
Potrubí místo hadic, 13.8.2013
Já to vím, že PE trubky jsou v různých průměrech a délkách, protože s tím pracuji, ale zajímalo mě jaký průměr je hnodný jestli 32 nebo 40. A mráz PE trubky opravdu neroztrhne
Potrubí místo hadic, 11.8.2013
Filtrace má průtok 4000 l/hod.
Potrubí místo hadic, 11.8.2013
No pokud ji dám do el. husího krku tak ji stejně nevytáhnu jelikož to bude mít 13 metrů tam a 13 zpátky. A navíc na obou koncích v zemi to bude napojené na 90° kolena takže jediná možnost to bude vykopat. V zemi to bude asi na hloubku rýče. A není to... celý příspěvek >
Potrubí místo hadic, 10.8.2013
Chtěl bych vyměnit hadice za potrubí PE a potřebuju poradit jaký průměr je nejvhodnější. Bazenová hadice je asi 32 mm vnitřkem a PE potrubí je 32 nebo 40,ale venkovní průměr. Tak se chci zeptat co je vhodnější jestli 32 nebo 40 mm. Navíc filtrace... celý příspěvek >
Bazénové hadice, 7.8.2013
Zvažuji dát místo těch modrých hadic PE potrubí a zajímalo by mě jaký mám dát průměr jestli 32 nebo 40. Bazénové hadice jsou 40, ale filtrace bude asi 13 metrů daleko od bazénu tak doufám že to nevadí a ještě bude filtrace asi o metr níže než vratná... celý příspěvek >
Solární pyramida - opravdu je k ničemu?, 9.6.2013
Víc Vám to ohřeje solární plachta než tohle
Solární pyramida - opravdu je k ničemu?, 9.6.2013
Pyramidu mám a nevyhřálo mi to ani bazén s nafukovacím prstencem o průměru 3x0,76 a teď jsem to zapojil i na Azuro 400. je to úplně k lejnu zbytečně vyhozené prachy. Za tu cenu jsem mohl mít panel jak cumel. Vůbec o tom neuvažujte
Bazénové hadice, 27.5.2013
A co je dát do nějaké širší trubky a tu pak zakopat do země. Když bude problém tak je jednoduše vytáhneš. To víš že jdou zkracovat vždyť je to měkčený plast
Vysavač připojený na filtraci, 20.5.2013
No, v návodu je psáno, že se má připojit buď přes to plastové koleno nebo právě přes tu hranu jak to mám já. Zkoušel jsem to přes to koleno, ale i když mám vodu v půlce skimmeru tak po připojení toho talíře do skimmeru bez te hadice tak mi zaplá... celý příspěvek >
Vysavač připojený na filtraci, 15.5.2013
Já nemám poloautomatický vysavač. Mám klasický manuální Star Vac od Marimexu. Jestli nebude problém v tom připojení, že mi vlastně hadice jde přes hranu bazénu do skimmeru.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika