Příspěvky uživatele - 197.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mantet, 16.8.2013
Zdravím Vás pane Vladislave! Potešenie je na mojej strane. Do kompletnosti už chýba iba p.Juraj kafka a p.Boštička. Dúfam, že sa v súlade s dozrievaním jadrovín prihlásia s kvalitnými postrehmi a snímkami. Keď píšete o deprimácii, viac ma deprimuje,... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 16.8.2013 Obsahuje fotku
Zatiaľčo vo vinohrade mi dozreli Platovskyj, Guna a Irsai Olivér, doma v záhradke si už pochutnávame na Zilge, Jupiteru a Dakone. Jesť sa dá už aj tmavomodrý chrumkavý Richelje. Spolu s námi však hrozno chutí aj kosom a drozdom. Preto sa musíme... celý příspěvek >
Mantet, 15.8.2013
Zdravím Vás pane Vlastimile a ďakujem za odpoveď! Vaša skromnosť a húževnatosť Vás šľachtí. Napriek tomu verím, že by ste vedel poradiť, ktoré neskoré zimné kultivary sú bodľa Vášho gusta najchutnejšie. Zdá sa, že v našom regióne nie je chrastavitosť... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika