Příspěvky uživatele - 20.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Praskání plodů, 16.8.2013
Zdravim Váš problém dělá vodní režim. A to sucho a pak nahlé přívaly deště a to nemluvím o tom, že na plodech máte strupovitost hrušní na kterou je Clappova v posledních letech hodně citlivá. Mě takto praskají ve velkém plody Rubinoly, Rubínu a... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 16.8.2013
Zdravím Asi Vas trochu zklamu, ale Geneva Early neni nic jiného než oprášená Early Stár. Akorád se mi u ní jeví lepší vybarvení jinak vše je stejné. Také mám tuto odrudu z prodej stromkú sadař vlada
Mantet, 16.8.2013
Zdravím p. Pal'o Jsem rád, že se opět ozývate. Delší dobu Vas nebylo. Líbí se mi vaše zapálení. Při Vaší obměně stromkú ve stěně se hodně nakopete. 'Unava půdy se bude hlásit a bude Vas chtít deprimovat. sadař vlada
Staré odrůdy na slabě rostoucích podnožích, 16.8.2013
Zdravím Děkuji Vam za pomoc a to je přesně to co jsem psal. Bylo by dobré kdyby se nějaké sdružení odhodlalo znovu vydat tuto knihu ať se veřejnost doví jak se tehdy pěstovali tzv. staré odrudy. Rady z této knihy stále platí i pro dnešní odrudy a... celý příspěvek >
Jonagold - nulová úroda, 15.8.2013
Zdravím To že Vám bujně roste značí, že je na bujné podnoži. Rozhodně už podle věku stromku omezte řez pouze na udržovací kde budete odstraňovat vlky (kolmé vyhony. to se netýká terminálu). Na podzim přihnojte stromek fosforečným hnojivem a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika