Příspěvky uživatele - 248.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trny na domácí švestce, 30.10.2023
Trny se mohou vytvořit na počátku delších výhonů, později zaschnou.    Lída
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 30.10.2023
Ps - a eshop "ekozahradnictví" (Nepomuk) má Matčino na MM106. L.
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 30.10.2023
Matčino na M26 málo poroste, na A2 to bude "strom" a začne později plodit... Na eshopu "prodej stromků " ho mají na M7 (a to jsem jen mrkla). Moje rada - neunáhlete se, raději počkejte rok, dva, až budou mít přesně to, co chcete. Jinak to pak člověka... celý příspěvek >
Merač pH, 30.10.2023
O měření a měřičích pH se dost psalo v tom sáhodlouhém vlákně o borůvkách, zadejte si tady "měřič pH" do vyhledávání, mělo by vám to vyskočit.   Lída
Na chate mi drobné ovocie nerodí, čo s tým?, 29.10.2023
O tom slunci si to myslím také, jinak to vaše kiwi by měla být Ac.arguta a ty jsou samosprašné. Je ale fakt, že já kdysi zkoušela Issai a poprvé kvetlo až 3.-4.rok, jen pár plodů (také polostín), pak jsem ho zrušila. Ty kamčatky opravdu máte každou... celý příspěvek >
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 27.10.2023
Ono je to problém - rannou sousedovi ožerou špačci a mně pozdní Van prožerou červi, stříkat ji nechci...           Lída Pěkný přehled odrůd třešní vč.opylovačů máte na str.fy... celý příspěvek >
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 27.10.2023
Info - pokud jste nikdy nesázeli ov.stromky, tak to chce udělat jámu tak 50x50cm, hl.40-50cm a zatlouct kůl (kdybyste ho dávali až po usazení stromku, mohli byste poškodit kořeny). Ke kůlu umístěte stromek tak, aby místo roubování = "kolínko" na... celý příspěvek >
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 27.10.2023
Pokud tam máte zem písčitou nebo jílovitou - to poznáte . Pokud tam rostou nějaké plevele/kytky, napoví také: https//izahradkar.cz/zahrada/ochrana-rostlin/vyziva-rostlin/pud-napovi-jetel-kopriva-dalsi-plevele-byliny-mech/ Lída
Hlošina mnohokvětá-zkušenosti, 27.10.2023
Hločinu mnohokvětou mají skladem zahradnictví Franc a Paulownia          Lída
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 24.10.2023 Obsahuje fotku
Ještě obrázek...           L.
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 24.10.2023
Vysokokmen bych nevolila, začínají pozdě plodit a dorůstají opravdu takové výšky, že ho budete těžko sklízet. Pokud chcete vysoký, zkuste polokmen (i tak jsou dost vysoké, když k výšce kmene připočtete tak 4-5m vysokou korunu. Jinak mně osobně se... celý příspěvek >
Vápnomilné rostliny, 22.10.2023
Na zahrádce mám mix všeho, od ovocných stromů a keřů po záhony s keři a dřevinami, květinami i zeleninu a brambory... Klematisy jsem měla Nelly Moser a President, a Clematis alpina "Albina plena", bohužel mi všechny odešly na verticillium, takže už... celý příspěvek >
Poškozený stromek - má šanci?, 22.10.2023
Kdysise tady psalo, že to dělá balzám z Hlubny Brno, že "pálí" jednoleté výhony. Ono i mezi balzámy jsou rozdíly, na některých je vysloveně uvedeno (malinkým písmem), že jsou pro ošetření ran, ale nemají se používat na jednoleté výhony - ty by asi k... celý příspěvek >
Vápnomilné rostliny, 21.10.2023
Tak jsem zadala "jaterník Ph půdy", udávají, že mu vyhovuje neutrální, ale snáší i alkalickou (zásaditou = vápenatou).           U nás je půda jen mírně kyselá, tak roste prakticky všechno, jen... celý příspěvek >
Vápnomilné rostliny, 21.10.2023
Napadá mne třeba karafiát, koniklec, hořec, lomikámen, konvalinky, z travin pěchava (Sesleria), z pnoucích rostlin klematis, z keřů šeřík...                 Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika