Příspěvky uživatele - 72.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 19.1.2008
Co se týká přístupu lidí u Mountfieldu, mám na to svůj názor. Pravdou ovšem je, že vše kolem mé reklamace se váže na prodejnu a servis v Třebíči, zde je obchodní manažer p.Chytka a mechanik p.Oravec. Za ostatní v krátkosti přístup p.Marka... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 13.1.2008
Vážení, vzhledem k tomu co předvádí Mountfield a ČOI v případě mé reklamace, obrátil jsem se na TV NOVA pořad Občanské judo. Redakce si vyžádala podklady a natočila reportáž. Byla odvysílána 6.1.2008 (můžete ji shlédnout na internetových stránkách v... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 16.9.2007
V pátek 6.9. jsem převzal dopis od p. Filipovského, ředitele odboru servis u Mountfieldu. Samozřejmě opět se zamítavým stanoviskem. Vzhledem k tomu, že jsem byl podveden už při koupi čerpadla (čerpadlo mi bylo prodáno jako kalové a dle orig. návodu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika