Příspěvky uživatele - 148.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskev diana, 1.8.2013
Mám 23 stromů broskví.Začínal jsem se to učit odr.Harbinger, ale ta puká a nejde od pecky.Je ale ranná.Takže mám skoro všechny běžné odrůdy ale Diana je z nich super broskev.Plodila mě 4-5 rokem obrovské žlutomasé plody jdou dobře od pecky a je to... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 23.5.2013
Tady chci ještě jen reagovat ze zkušenosti a v n.v. 400 m. Meruně jsou původem z daleké a teplé Asie Číny.Jsou teplomilné.Co se týče odrůdy Velkopavlovická a jí velice podobná Mad´arská jsou výhradně do teplých oblastí, kde se... celý příspěvek >
Odrůdy meruněk, 23.5.2013
Zdravím, zajímám se a mám je více jak 20 let.Karola je sice ranná a částečně mrazu odolná, ale zase trpí moniliozou jen o něco méně než třeba Leskora.Veccot moniliozou netrpí je odolný mrazu, ale zase je jen částečně samosprašný a pokud v době... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 14.3.2012
Varuji před Zahradnictvím Tereza.Kořeny stromů suché po sestřižení.Ani po 2 dnech namočení z 8 stromů se ujaly pouze dva.Žádná komunikace, takže od nich už ani náhodou.
Odrůdy meruněk, 6.4.2010
Vážený, ale Karola je odolná na zimu ač znám meruně lepší.
Odrůdy meruněk, 6.4.2010
Mám Bergeron a nejsem s ní spokojenej, neroste jako ostatní.Velkopavlovickou a Madarskou už vůbec ne pro jejich háklivost na počasí.
Jak zničit chrousta, 17.7.2009
Mě taky ničí Zdeňku asi ze Suchdola, ale ten síran amonný na trávník funguje.  Sláva
Krtonožka ve skleníku, 15.6.2009
Krtonožka kdekoliv, to je velice odolný škůdce. Jediný způsob, jak se krtonožky zbavit, je odstěhovat se a založit zahradu novou. Způsoby likvidace "jarovou vodou" sice částečně, ale nezbavíte se krtonožek ani náhodou. Píši ze zkušenosti... celý příspěvek >
Usychání konců větví u merunky, 29.4.2009
Ještě dodám mě to usychání se stávalo na meruňkách ve stáří do 5 let a byly chem. ošetřeny přípravky proti monilioze a to odrůdy ze šesti těch nejodolnějších.Uschla větev a do 5-10 dne celý strom.Kde byl strom chráněn, třeba za skleníkem nebo v... celý příspěvek >
Usychání konců větví u merunky, 29.4.2009
Dobrý den.Častá tady otázka, zasychání větviček meruňky a moniloza, neboli druh plísně.Pokud se tedy jedná o monilou, zasychají pouze konce větví a ne celé vetvě na mladém stromě.Tady pomůže postřik Baycor 25 wp, Sporogon, Hrizor, Rovral Flo.Já se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika