Příspěvky uživatele - 6.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň rajčat 2013, 2.8.2013
Zdravím, konečne zajtra aj ja fotím a môžem sa pochváliť rajčatami. Ešte prosim Vás neviete niekto kedy dozrieva Čierny Krym a CHerokee? Lebo stále rastie a rastie, plody sú veľké, ale zelené. Vďaka Jaro.
Vinič v 763 mn.m, 2.8.2013
Zdravím. keďže ja bývam v 480 mnm, tak som tiež na zimu prihrnul výhony hlinou. Oni síce nezmrzli, ale zhnili.Pred ďalším rokom som obalil výhony do izolácie, čo sa dáva na kúrenie, na trubky, zasa síse nezmrzli ale očkami opäť buď zhnili, alebo... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 2.8.2013
Zdravím, ZATO je dobrý postrek, ale používa sa maximálne 3x za sezónu. Má účinky proti oidiu, ako aj peronospóre.Osobnesi myslím, že Zato to už nazachráni.Stále hovorím, aj keď nie som zástancom chémie, preventívne postrekovať.treba. Jaro.
Sklizeň rajčat 2013, 31.7.2013
tak v nedeľu mi dokvasili kurince zmiešané v pomere pol kýbla +polkýbla vody a dnes som polieval rajčiny, papriku a vinič.Vážení ľudkovia, taký smrad,do skleníka som sa stým neodvážil ani vkročiť.To mi ešte žena povedala, aby som polial kvety, čo... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 31.7.2013
Zdravim, Josef, ja som predsa napísal,,pľuhy". Jaro.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika