Příspěvky uživatele - 216.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka neplodí, 2.6.2017
Pokud vysadíte jinou, tak by naopak bylo vhodné aby to byla jiná odrůda než leskora - opilovávaj se vždy jiné odrůdy navzájem. Nicméně pokud jste letos plody měla, a ty opadaly, tak to bylo marazem. 10. května letos mrzlo po celé republice (snad... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
Záleží na počasí, vzhledem k tomu, že moc teplo nebude, tak to může trvat i delší dobu čili třeba víc jak týden. Nicméně loni jsem zjistil, že ani když se začnou zvětšovat plůdky tak není rozhodně vyhráno - už jsem si myslel, jak jsem přečkal bez... celý příspěvek >
Je Pávův šípek jedlý?, 4.9.2016
Dobrý den, nepodařilo se mi ani zde ani na internetu najít odpověď na to, jestli jsou plody z Pávova šípku nebo vůbec podnožových růží jedlé. Možná neumím správně hledat, v tom případě se omlouvám a děkuji za případné odpovědi.
Jorkšírka přestala hárat, 21.8.2016
Navíc sebrat hračky, zaměstnat hlavu, unavit tělo. Jinak opravdu kastrujte, štěňátka nejsou dobrý nápad, v republice je mnohem víc psů než lidí ochotných a schopných se o ně postarat.
Slepice stále kvokají, 19.7.2016
Já mám nejlepší zkušenost s dolním kotcem králíkárny, která je umístěná ve slepičím výběhuu. Do něj kvokající slepici zavřu, bez podestýlky a dám jí tam vodu a pšenici. Když na ni přijdu včas, přejde ji kvokání tak za tři dny, když už je rozsezená,... celý příspěvek >
Úhyn slepic, 15.7.2016
Jenom bych chtěla reagovat na to zabíjení. taky nic nezabiju, takže vám rozumím. Ale sousedka, když potřebuju, seká mojí drůbeži hlavu, dělají to tak ostatně všichni ve vsi. Zdá se mi to nejrychleší a nejhumánnější. Králíci se zlomením vazu zabíjejí... celý příspěvek >
Lišejník po "padesáté", 23.3.2016
Složitě jsem to dočetla až sem a pořád jsem se nedozvěděla, čemu říkáte špatný stav stromů. Lépe řečeno mám dojem, že špatný stav stromů je podle vás to, že jsou obrostlé lišejníkem. Zkuste na něj zapomenout, stromům skutečně nijak neškodí, a... celý příspěvek >
Hokaido - z vlastních semen, 3.1.2016
A když si osivo koupíte, tak vám třeba takly nevyroste nic, jako mně loni. Firma Semo, z pěti semen hokkaida nevyklíčilo ani jedno. Koupila jsem si sazenice hokkaida a vyrostly mi špagetové dýně. To se taky vyplatilo. Nicméně si myslím, že těch... celý příspěvek >
Trnky a šípky, 27.10.2015
Ano, jsou.
Uschli v létě slimáci?, 30.8.2015
Nevím, jestli o tom mám vůbec mluvit, abych to nezakřikla. ALE! Když po letošních vedrech konečně zapršelo, čekala jsem, že nastoupí hordy vyhladovělých slimáků a sežerou to, co neuschlo. Skutečnost je taková, že nevylezlo nic, sem tam, v místech,... celý příspěvek >
Popraskaná rajčata, 20.8.2015
Pomůže nebo ublíží nezralým popraskaným plodům, když je postříkám - včetně celé rostliny samozřejmě - nějakým fungicidem, Ortivou apod.? To nadměrné zvlhčení plodu jako příčina praskání mě napadlo už taky, bohužel pozdě, všude se uvádí jen výkyvy... celý příspěvek >
Jak upravit kompost plný plevele, 18.8.2015
Rada pro rádce: Dvakrát čti, jednou piš. Tazatel jasně napsal, že on kompost nevyrábí, pouze je nucen ho, z nějakých důvodů, používat. Cituji: Ten kompost se vyrábí z odpadů z celé obce kam se hází vše možné a nemožné...
Broskev na myrobalánu, 16.8.2015
Myrobalán!
Minimální závlaha?, 11.8.2015
V tomto případě bych zákaz klidně porušila, nepovažuji zalévání čerstvě zasazených stromků za nějaké plýtvání. Věřím, že jsou lidé, kteří si klidně denně napustí vanu, perou v pračce pár kousků prádla a podobně a na ně se zákaz nevztahuje. Nijak bych... celý příspěvek >
Papriky - problém, 9.8.2015
Podle mě to jsou na obou fotografiích slimáci, jenom na té první už to zaschlo a zhnědlo. Mám s tím bohaté zkušenosti, bohužel, a plody (i nezralé, velmi mladé)  jim chutnají víc než listy. Vylezou klidně po stonku do jakékoliv výšky. Wuxalem se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika