Příspěvky uživatele - 20.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Višeň ztratila všechny listy, 24.7.2013
Zdravím Váš problém se nazývá Moniliový úžeh a múže ho ještě následovat černá skvrnitost listí. Moniliový úžech se objevuje hlavně po mokrém jaru v době kvetení višní. Začíná se pak projevovat většinou v době malých plodú a opadem listí.... celý příspěvek >
Kdy stromky neřezat?, 24.7.2013
Zdravím jen pro upřesnění. To co jsem napsal na tom trvám a já osobně jsem stihl od prosince do dubna ostříhat 15 ha jabloní v čk a v létě 1ha švestek. Čili vše co jsem měl stihnout. Mám na to svědky, že nekecám. Denně jsem ostříhal udržovacím... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 1.1.2013
Já jsem psal o tom jak se i staré odrudy začínají opěd dostávat do Zahrady Čech a uspěla tam jedna odrůda a jak je smutné proč to musel udělat bavorák a téma se zvrhlo někam jinam. Já když jsem vysadil stromky na mezi tak mi je někdo vykrádal.... celý příspěvek >
Spartan, 1.1.2013
Zdravím O Spartanu se zde neustále píše a stále se o něm polemizuje, ale to je dobře a vypadá to, že se zařadí ke stále se pěstujícím starým odrůdám. Této odrudě pomáhá teplé a suché léta, které jsou čím dál častější.Díky tomu se i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika