Příspěvky uživatele - 237.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejaromatictejsi odruda, 23.7.2013
Čo takto, Libor, skúsiť lahodnú Veminu? Ale tú bude zrejme problém zohnať aj v samotnom Veselom. Z nemeckých sliviek nemáš náhodou Top Star Plus? Zatiaľ o nej nikto nereferuje. Pýtal som sa na ňu na fóre pred 2 rokmi, ale bohužiaľ "Ticho po... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 23.7.2013
Máte pravdu, žlté slivky tvaru "chorvatiek" (domácich sliviek) na vrbovských a myjavských kopaniciach, kde som v minulosti pracoval ako zverolekár, nazývajú starousadlíci "belicami", pálenku z nich potom volali "belovicou". Je to krajová špecialita.... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 23.7.2013
Rozmýšľam Libor, čím na jar prevrúbľujem blumu Angeleno. Korunu už má slušnú, ale plodov málo a malých. (Opäť poľský reklamný podraz prostredníctvom firmy Jukka Uh.Ostroh.) Rynglóta by sa na doplnenie sortimentu v záhradke veru zišla, ale Opál,... celý příspěvek >
Choroba révy, 23.7.2013
Tieniaca netkaná textília bude Mirku dobrá. U chúlostivých stolových odrôd sa oplatí neoškubať všetky listy, ale iba tie najstaršie či nešikovne postavené, čo zakrývajú väčšinu strapcov. Sem tam list je dobré ponechať ako "slnečník". Cez víkend nám... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 23.7.2013
Kišmiš, Libor, nemám žiadny. Pochváľ sa, keď bude v Záhorskej Bystrici rodiť. Možno si vypýtam rezok.
Co vaše réva? (2013), 23.7.2013
Moja 2-ročná sadenica Preobraženie pochádza zo zakoreneného rezku od Bredíka. Od p.Knížka nemám nič. Už teraz majú strapce okolo 30 cm a bobule cez 3 cm sú tvrdé a zelené. Tipujem dozrievanie na august. Tvar bobúl je odlišný ako u p.vimona či v... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 23.7.2013
Keď sa ale pozriem do ampelografie, všetko u p.vimona "sedí". Kde sú ale tie giganticky dlhé bobule typické pre túto novinku? A čo mi to vlastne dozreje na sadenici s názvom "Preobraženie"?
Co vaše réva? (2013), 23.7.2013
Obávam sa, že na snímke p. vimona nepôjde o sortu Preobraženie, ale o niektorú zo skorodozrievajúcich stolových odrôd. Tvarom a farbou bobúľ mi to "nesedí". Preobraženie má bobule viac pretiahnuté a v tomto štádiu ešte zelené a tvrdé.
První broskvoně dozrávají, 23.7.2013 Obsahuje fotku
V prídomovej záhradke nie je problém v týchto horúčavách broskyne zavlažiť, hlavne aby vydržala výdatnosť prameňa v studni. Horšie je to vo vzdialenom slnkom a vetrom vysušenom vinohrade bez prístupu vody. Našťastie "Starking Delicious" má hlboký... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 23.7.2013
Prajem pohodový letný deň! Pokiaľ zasadíte marhuľu na bujnejšom podpníku a zapestujete vyššiu korunu, nevidím problém vo vysadení inej sorty, navyše opeľovača pre zichr úrodu Leskory vo Vašej záhrade. Spomínam na záhrady mojích rodičov a ich susedov... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 23.7.2013
Zdravím Vás chlapci slivkári! Pane Mikeši, Katinku som kúpil na myrobalánu. Vybral som si ju zámerne na vyššom kmienku, aby časom koruna slivky rástla nad drôtenkou viniča. Ako som už písal pred nedávnom, ťažká hlinitá pôda tvrdá ako betón zatiaľ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika