Příspěvky uživatele - 24.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o rady - založení kvasu, 30.8.2013
Kárat vás nechci, nejsem taky žádný Guru, jen malou poznámku k Obstleru... u Němců (a Rakušanů) to je směs jablek a hrušek 1:1...
Zálitek, 10.8.2013
No, když bude ten "kalvádos", jen na prst nad višněmi, můžete počítat, že vám koncentrce hotové "griotky" klesne na polovinu původní použité koncentrace. Ten cukr bych já dodal až po slití alkoholu z višní. A pozor, ty višně nevyhazovat, dají se... celý příspěvek >
Domácí likér - množství alkoholu a kvašení, 10.8.2013
PS. omlouvám se, v tom vzorečku v čitateli mi "ujela ruka", místo 500, tam má být jen 100... 
Domácí likér - množství alkoholu a kvašení, 10.8.2013
No je to spíše odkoukáno z etiket zahraničních výrobců alkoholového ovocného pití (ta koncetrace by ohla být i trochu nižší, ale to už je opravdu "vodička" pro nezletilé), já preferuji min. těch 30 - 40 % a minimum cukru jako přídavku. Tak "trénujte"... celý příspěvek >
Domácí likér - množství alkoholu a kvašení, 10.8.2013
Vážená, vzoreček na přepočítání lihovitosti likéru je jednoduchý : do čitatele dáte součin objemu použitého alkoholu a jeho lihovitost a do dělitele součet objemů všech přidaných částí, tj. celkový objem. Při rozpouštění cukru, můžete počítat 0,6 l... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 22.7.2013
Zdá se že jste tu knihu jen lehce prolistoval, ale určitě nestudoval (již zde byla několikrát citována v průběhu tohoto vlákna, ale i na jiných). Nechci těm "německým ženským", jak vy píšete, dělat reklamu (i když to ve skutečnosti jsou rakušané,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika