Příspěvky uživatele - 59.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slad - pálení, 22.7.2013
... ještě jsem zapomněl důležitou věc: po vykvašení, když jdeme pálit, nabíráme kvas z bečky opatrně abychom nerozvířili kvasnice které jsou sedlé ke dnu, ty do kotla nepatří, protože by pokazily chuť pálenky, ja jsem ze 147 lt. sladiny dával do... celý příspěvek >
Slad - pálení, 22.7.2013
Informací se dá najít hodně, až se v těch teplotách a prodlevách člověk ztrácí, taky jsem si tím prošel a vyšel mi z toho postup, který mám už vyzkoušený, tak ho sem pro ušetření práce ostatním napíšu: Použil jsem ten "základní" ječmenný světlý... celý příspěvek >
Kolik jablkovice z 250 l kvasu, 21.7.2013
S jablkovicí (z drcených jablek) zkušenost nemám, já jablka vždy vypresuji a pálím kalvádos. Většinu suroviny tvoří jadrničky, vždy přidávám cca 1,5 kg cukru na 100 lt.šťávy... výtěžnost jsem měl (dle svých poznámek) 5,19 - 7,03 lt.lihu na 100 lt.... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 21.7.2013
Mám zkušenost s "110 lt. dvouplášťovým kotlem na el.ohřev (9kW), nerezové opláštění, nerezový talířový chladič a epruvetou"... Ideální náplň je 80 lt., na tři kotle prvního pálení a následné jedno přepálení je celková spotřeba 100-110kW (včetně... celý příspěvek >
Nahořklá slivovice, 13.12.2012
No, pročetl jsem celou tuto diskuzi ... a vůbec jsem se nedozvěděl "co s ní?", když už je nahořklá. Letos se mi to stalo poprvé. Jediná rada, kterou jsem tu našel byla zředit to jinou - nehořkou, to mě už taky napadlo, mám dost slivovice... celý příspěvek >
Hnojení révy, 26.9.2010
Chci je zeptat, je vhodné hnojit i slepičími kuřinci? Používáme je na hnojení zahradních rostlin ale nevím jestli je vhodné s tím hnojit i vinici.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika