Příspěvky uživatele - 106.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TZ4 K14 orba náklop pluhu, 16.1.2008
Díky pane Kohoutku za vyčerpávající popis a přehledné fotografie (teď už schází snad jen technický výkres - ne to byl vtip). Půdu máme spíš těžší a vzhledem k tvaru zahrady (a políčka) musíme orat do svahu (i když celkem mírného). S kloubem si... celý příspěvek >
TZ4 K14 orba, 15.1.2008
My se chystáme k výrobě neseného pluhu (resp.k úpravě klasického koňského pluhu) za TK-čko a mne by zajímalo, jestli je třeba řešit naklápění pluhu od svislé roviny (s ohledem na dost úzký rozchod malotraktoru a jeho naklonění při jízdě pravým... celý příspěvek >
TZ4 K14 Provoz na veřejných komunikacích, 10.1.2008
Bezvadný technický stav mi asi fundovaně prověří pouze STK, ne? Vy k tomu malotraktoru máte technický průkaz? Pro mne je jeho jedinou identifikací číslo rámu uvedené bílou barvou na nosníku dole před sedadlem (a pak samozřejmě údaje na... celý příspěvek >
Provoz TZ4 K14 na vřejných komunikacích, 9.1.2008
Zdravím všechny a prosím o ověření svých názorů ohledně provozu TZ 4 K 14 na veřejných komunikacích: řidičský průkaz vzhledem k hmotnosti stroje (případně soupravy) by měl stačit B, zároveň by mělo být zaplaceno pojištění zákonné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika