Příspěvky uživatele - 249.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc o identifikaci rostliny, 22.6.2014
Děkuji všem za rady. 
Výběr odolných jabloní do sadu?, 22.6.2014
Zdravím, chtěl bych vás požádát o rady, které jabloně patří mezi "odolnější" odrůdy, jabloně které trpí méně na mrazové desky a nevadí jím studený severní vítr. Obnovuji 60 let starý sad v n.m. 280m. Za veškeré rady mnohokrát děkuji.
Pomoc o identifikaci rostliny, 18.6.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, na zahradě se mi ve velkém začala rozšiřovat tato žlutě kvetoucí rostlina. Zajímalo by mě, co je to za rostlinu a jak se jí co nejefektivněji zbavit. Děkuji
Zjištění roku výroby z výrobního štítku, 1.11.2013
Dobrý den, zajímalo by mne, jestli se dá z výrobního štítku zjistit rok výroby pily, popř jak. Pila - HQ 350
Destilační přístroj, 18.7.2013
No má pravdu, když říká aby jste nepálili když to neumíte, ovšem to co on je schopen vyrobit za dvě hodiny z toho jak uvádí z toho budou všichni slepí. Kotel na pálení alkoholu musí být měděný případně z nerezu, kterému se dnes říká chirurgická ocel,... celý příspěvek >
Vláknitá řasa a plankton, 24.5.2013
Mechanickou filtraci mám. A jakým způsobem odstranit živiny?
Vláknitá řasa a plankton, 22.5.2013 Obsahuje fotku
Tady ještě fotka té řasy.
Vláknitá řasa a plankton, 22.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptat jestli si plankton poradí s vláknitou řasou. Schválně jsem k vůli tomu vylovil všechny ryby. Voda je krásně průzračná, ale ta řasa...
Roubování mandarinkovníku, 21.4.2013
Dobrý den mohl by prosím někdo poradit jak naroubovat mandarinkovník?
Citrusovník, 21.4.2013
Dobrý den jak mám naroubovat mandarinkovník?
Pergoly, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Martin: Děkuji za pochvalu... Dělal jsem to se svým 70 letým otcem a protože dělám nepravidelně, tzn, na směny tak to celkem odsýpalo. Bylo super, že celou dobu drželo počasí, jen když jsem usazoval krokve čerstvě natřenám Bochemitem, tak přišla 10... celý příspěvek >
Pergoly, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Předchozí příspěvek je můj, jen nemůžu přijít na to, jak vložit více fotek.
Pergoly, 2.4.2012 Obsahuje fotku
Taky si dovolím ukazát svůj výtvor: Rozměr je cca 4,5x5m, cihly vlastní (0,-Kč) z bouračky starých chlívů, podlaha kámen (0,-Kč), který jsem vykopal ze země při bourání zmíněných chlívů. Dřevo (6 800,-Kč) dovezeno na kolečkách ze 100 m vzdálené... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 1.2.2012
Zdravím, má někdo informaci o tom kdo tyto zařízení v ČR servisuje?Koupil jsem jej v akci v Lidlu, nemohu najít doklad a po 3.použití praskl tělo ovládací pistole a voda stříká do dlaně místo tryskou.
Povlak na kvasu, 5.9.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu, v jedné bečce v trnkovým kvasem se mi udělalo toto (viz. foto) Kvas je asi měsíc starý, bílé tečky mají konzistenci krupice a jsou jen na povrchu kvasu. Vadí to něčemu? Po přičichnutí kvas pěkně voní a chuť je jemně nakyslá.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika