Příspěvky uživatele - 222.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata kvetou, ale neplodí, 18.6.2014
děkuji i tak, musím to vysledovat. 
Rajčata kvetou, ale neplodí, 16.6.2014
netvoří se plody a když se nějaký objeví upadne.
Rajčata kvetou, ale neplodí, 16.6.2014
jsem zkušený zahrádkář a jsem na tom letos hodně stejně, rajčata už 2 měsíce kvetou a plody odpadávají,  většinou odkvetou a nic. Rostliny jsou krásné, zdravé, dokonce jsem i pohnojila.
Bramborový sud, 22.3.2014
My ten kompost chcete stejně zlikvidovat na podzim. Tak jsme si mysleli, že ho ještě využijeme. Tj. okolo dokola osadíme bramboramy a nahoru dáme dýně.. Počítáme s tím, že to budeme muset stej ně rozebrat. Palety jsou již v háji a pohromadě to drží... celý příspěvek >
Bramborový sud, 5.3.2014
Mám na zahradě krásný kompost pouze z trávy, je starý 10 let, uvažujeme, že do něj zasadíme brambory. Kompost je udělaný z palet, tak jsem si myslel, že okolo dokola do škvír nasázíme brambory. Máte s tím někdo zkušenosti?
Živý plot z jabloní a hrušek, 19.7.2013
Děkuji všem za radu. Odkaz jsem pečlivě prostudovala. Rakytník už máme, ale není to žádná sláva.
Živý plot z jabloní a hrušek, 18.7.2013
Asi hledám špatně, ale nic k tomu není. Máme velkou parcelu. Nemáme rádi thůje a podobné věci, to patří na hřbitov. Tak jsme se rozhodli pro živý plot z jabloní a hrušek. V zahradnictví toho taky moc nevěděli. Na podzim chci nakoupit stromečky. Jak... celý příspěvek >
Mulčovací drť z listí dubu, 3.9.2012
 děkuji
Pepíno Gold - návod na pěstování, 31.7.2012
Původem z Peru a Chile v Jižní Americe, to bylo zřejmě ohlásila, které španělští dobyvatelé, jako jsou pěstovány na pobřeží v údolí Moche Peru. It has been cultivated in the warmer parts of the USA for over a century, and more recently it is being... celý příspěvek >
Pepíno Gold - návod na pěstování, 31.7.2012
Taky mi přišli pěkné rostliny.  Podle mě je pepino velmi choulostivá kytka. Mám 20 sazeniček.   Ani z jedné nebudu mít plod.  Postupně ke mě chodí známý a všichni do jednoho říkají, že jim pepino nepřečkalo zimu.  Spotřeba... celý příspěvek >
Pepíno Gold - návod na pěstování, 28.7.2012
My máme rostliny od pana Maršálka, dodrželi jsme vše co bylo v návodu a neustále odpadávají květy. Děti se těšili na plody, nemáme jediný. Jsme z toho pěstování hodně zklamaní. Nejsem žádný začátečník.  Pepino rozhodně není jednoduché pěstovat.... celý příspěvek >
Mulčovací drť z listí dubu, 7.7.2012
Nemáte někdo zkušenost mulčovací drtí z listí dubu. Máme u pozemku velké množství dubů. Celá léta jsme kupovali kůru, ale je opravdu hodně drahá, toto je jediný dostupný materiál, který máme.  Nezkoušel jste to někdo? Pod které ovocné stromy a... celý příspěvek >
Jaké ovoce na balkon?, 13.6.2012
Máme převislé jahody od nás ze zahradnictví. Je to mnohem dražší a žádný zázrak. Spíš jsem naštvaná. Jinak extra to neroste. Měla jsem koupit raději obyčejné jahody.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika