Příspěvky uživatele - 254.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozor - křovinořez Hecht 145 BTS, 21.8.2013
Děkuji za reakci. Protože nejsem v těchto věcech odborník, nechal jsem si poradit od "odborníků" v obchodě Werco, kteří mi právě tento model Hecht 145BTS doporučili s tím, že si tyto modely u nich objednávají i Technické služby. Dále jsem si vyhledal... celý příspěvek >
Pozor - křovinořez Hecht 145 BTS, 18.7.2013
Kdo porovedl servis na dokladu není, tam je pouze jméno přebírajícího pracovníka. Každopádně tato závada, jak jsem již shora psal, je velmi závažná, pro mě neakceptovatelná a na stejnou třetí vadu čekat opravdu nemíním. To mi za to... celý příspěvek >
Pozor - křovinořez Hecht 145 BTS, 17.7.2013
Dobrý den, děkuji za názor. Body 1) a 2) jsou v pořádku, produkt byl používám plně v souladu s manuálem. U bodu 3) nevím kdo provedl servis a zda-li byla osoba pověřená - tyto věci může ovlivnit pouze prodejce, tedy to není můj problém. Já jsem... celý příspěvek >
Pozor - křovinořez Hecht 145 BTS, 17.7.2013
To jistě, ale jedná-li se o zdraví, pravdu nemám zájem riskovat a čekat na 3. závadu.
Pozor - křovinořez Hecht 145 BTS, 17.7.2013
Koncem června 2013 jsem zakoupil v prodejně WERCO křovinořez Hecht 145 BTS. Hned po prvním použití nešel křovinořez nastartovat, startovací šňůra nefungovala. Po reklamaci a prvním použití po opravě nastala ta samá závada s tím, že startovací... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika