Příspěvky uživatele - 228.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 22.1.2014
Stála kolem 1600 korun už to nevím přesně
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 6.9.2013
Tak pila prošla jiným servisem a hle startuje normálně jako dřív a dokonce se do ní nastěhoval zpátky starý karburátor který měl být dle autorizovaného servisu dolmar nepoužitelný a pila s ním teď jede jako dřív celou dobu byl problém v zapalovací... celý příspěvek >
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 13.8.2013
Nevím jak moc bych poznal že je vadné zapalování ale jiskru to při startování hazí pořád stejnou, ale už jsem z toho na prášky pilu jsem si před pár týdny dovezl ze servisu 2x jsem říznul pár prken a na potřetí opět uchcaná tak jsem s tím jel do... celý příspěvek >
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 17.7.2013
to je pravda moje blbost ale to jednání po opravě už je jiná stránka tohohle příběhu
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 16.7.2013
Tak jsem byl včera kontaktován ze servisu že pilu poslali do Makity do Brna a odtamtud přišla odpověď že na novém karburátoru jsou stržené nějaké plomby a prý někdo neodborně seřizoval karburátor což jsem se hned dotazoval v servise kdo ho jako... celý příspěvek >
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 2.7.2013
V servisu si nejdřív mysleli že jsou pryč gufera na klice takže pila byla komplet rozebraná a vyčištěná takže filtr je vyčištěnej nádrž na olej byla z opravy prázdná a na benzín tam bylo jenom tak pár kapek je možný že to v servise jenom vylili a... celý příspěvek >
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 27.6.2013
Dobrý den Vím že jsou zde na foru odborníci přes dolmarky tak bych potřeboval radu. Moje dolmarka šlapala 2 roky bez problémů pak jsem jí půjčil a byla do ní nalita nějaká divná směs benzínu s olejem a přestala startovat odvezl jsem jí tedy do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika