Příspěvky uživatele - 224.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Produkcia jabĺk v Európe - I, 10.6.2017
Tohle mi něco připomnělo, mýtus o nátěru nějakého dlouhého mostu. Tuším, že o Golden Gate Bridge se to tradovalo. * V případě nějakého velmi velkého a rozlehlého sadu asi stříkají nepřetržitě. Tzn., že než se dostanou na konec můžou začít... celý příspěvek >
Odrůdy ořešáku, 10.6.2017
Využiju tohoto vlákna k dotazu: Máte někdo zkušenost s ořešákem Kája? Rafael.
Idú do sladkovišne červíky? Aký podpník: colt alebo mahalebka?, 25.4.2016
Moucha vrtule klade vajíčka do pozdnějších třešní (prý i do višní). Z toho důvodu pěstuji jen rané třešně (Rivan, Karešova, Burlat -zrají v květnu) - červa jsem nikdy nenašel. Ve višních jsem červa taky neviděl, mám jen mladé Vackovu a Erdi... celý příspěvek >
Výroba sirupu, 16.7.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, dal by se z ovoce (např. rybízu) udělat sirup stejným způsobem jako z jitrocelu (Do sklenice střídáte vrstvu jitrocelu a cukru a necháte na teplém místě, dokud jitrocel nepustí šťávu)?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika