Příspěvky uživatele - 128.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napoleonova chrupka, 18.3.2009
Dobrý den, pokud se nemýlím, napoleonovka je stará odrůda zdarvím
okousané stromky, 10.11.2008
Milá Renato, stromky Vám okousal hryzec, zajíc, nebo vysoká. Jestli máte zahradu někde do extravilánu k lesu, loukám v klidném prostředí, mohou to být všichni tři výše uvedení lumpové. Zajícům a srnkám se ubráníte plotem, nebo oplocením jednotlivých... celý příspěvek >
Zahradní traktor Wisconsin W2939, 14.4.2008
Dobrý den, jsem dva roky majitele W 2939 Kohler Command a jsem zatím spokojený, mám téměř hektarovou zahradu s částí proměněnou v sad a v části má žena vyrobený lednicko-valtický areál plný keřů záhonů etc. Poznatky : úplně vysokou trávu pokosíte... celý příspěvek >
Jak správně pěstovat rostliny v jezírku, poraďte prosím, 8.4.2008
Dobrý den,  jezírko jste si dělali sami? nebo přes firmu? Já plánuju jezírko letos, tak jsem se chtěl zeptat na zkušenosti. Diky
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 18.1.2008
Celkem to bude 48 m3 zeminy a ta půjde na zakrytí polozakopaného sklepa, takže zůstane na pozemku a bude využita.... ornice půjde na kompost....
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 9.1.2008
Stando díky za informace. Já jsem si zcela vědom toho, že to můžu s prominutím podělat. Vím, že je to náročné a i proto už cca 2 roky brousím po netu, čtu knížky a pod. Nemáte tedy nějakou dobrou zkušenost s určitou firmou??? Díky
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 4.1.2008
už jsem toho docela moc pročetl, u jedné stavby jezírka jsem byl osobně a nevypadá to tak náročně... je pouze nutné dodržet procentuální podíly mělčiny a plavací zony... svařit folii si určitě nechám od firmy... nevíte jestli je zapotřebí stavební... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika